Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Fanki spódnic i sukienek - łączmy się!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-01-31, 14:21   #86
RiverOfDirt
Rozeznanie
 
Avatar RiverOfDirt
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 555
Dot.: Fanki spódnic i sukienek - łączmy się!

Cytat:
Napisane przez curry Pokaż wiadomość
Dziewczyny wklejcie swoje kolekcje! Ja na razie niestety nie mam sie czym pochwalic.

Jesli chodzi o buty to "juz" 1,5 roku temu wyroslam z chodzenia w samych pol-sportowych, kupilam botki na 5 cm klocku, a zeszlej na jesieni dokupilam plaskie (oba modele typu "oksford", bardzo lubie tego typu obuwie). Mysle, ze buty beda pasowac do kiecek, ja preferuje czarne rajstopy(kryjace jak i cienkie).
W zalaczniku modele, ktore sa prawie takie same jak moje.
Śliczne te pierwsze oxfordy, właśnie takie muszę sobie sprawić na wiosnę. Mam jedną podobną parę na obcasie, ale był to trochę nieprzemyślany zakup, po prostu wzięłam pierwsze lepsze oxfordy jakie znalazłam w Deichmannie, z firmy Janet D. Nosiłam je przez parę m-cy, póki nie stwierdziłam, że jednak mi się nie podobają. Zresztą teraz ogólnie mam plan wzbogacenia swojej (skromnej) kolekcji obuwia o obcasy.

Co do ilości spódnic i sukienek naliczyłam jakieś 12 sukienek na różne pory roku i 9 spódnic (w stosunku do 3 par spodni ). Później może wstawię fotki moich ulubionych.
__________________
Wish it. Dream it. Do it.

No rest is worth anything except the rest that is earned.


(Aparatka od 28.02.2013 )
RiverOfDirt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując