Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dobry Fryzjer - Wrocław
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-09-14, 23:01   #4925
ewelajna25
Zadomowienie
 
Avatar ewelajna25
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: To stąd, to stamtąd, a czasem jeszcze skąd indziej;-)
Wiadomości: 1 200
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Od jakiegoś czasu wydeptuje ścieżki do fryzjerów, i jakoś nie mogę znaleźć swojego.

Chodziłam już do Wierzbickiego, kilka razy odwiedziłam Musso ale zrezygnowałam. Pani do której chodziłam, przy każdej wizycie obiecywała ze na następnej będziemy robić to i tamto ( schodziłam z ciemnego na blond) a przy następnej wizycie nagle zmieniała zdanie ze jednak nie da jeszcze rady. Raz zaś namówiła mnie na przyciemnienie, mówiąc ze nie będzie potem problemu i niestety był. Najczęściej tez okazywało się, ze brakuje czasu na strzyżenie choć zamawiałam i kolor i cięcie.

Kilka razy byłam w JLD i tez sobie w sumie chwaliłam, potem osiedlowy fryzjer a ostatnio w CH w którym od lat robię zakupy ( Carrefour Borek na Hallera) otwarł się nowy salon i przymuszona okolicznościami skorzystałam z ich usług.

Początkowo chciałam umówić się na wizytę do Natalii z Dąbrowskiego z Pracowni Fryzherskiej ale terminy były odległe a ja wyjeżdżałam na wakacje i zależało mi na czasie.

I tak w LaTresse dziewczyny ( pracuje kilka, ja byłam u Kamili i Gabrysi kolor/strzyżenie i raz u Ani na czesaniu- tez super), doradzily mi fachowo kolor, zrobiły rytuał Kerastasse ( korzystałam już wcześniej z pielęgnacji choćby w JLD), strzyżenie na plus, włosy się układają a koloryzacja jaka zaproponowały nie wysusza włosa. Dobrały mi pielęgnacje, i przede wszystkim atmosfera jest dobra, w przeciwieństwie do np Uniquie gdzie kiedyś chodziłam i czułam, ze fryzjerzy zachowują się z wyższością.

Za miesiąc będę robić prostowanie keratynowe, bo salon ma ta usługę w ofercie i mam nadzieje ze to ujarzmi moje puszace się włosy!

Mój mąż chodzi tam na strzyżenie i tez zadowolony.

Także jeśli ktoś szuka, to polecam. Ja zostanę na dłużej bo i mam blisko i atmosfera w salonie mnie przekonuje i przede wszystkim włosy- kolor, cięcie i pielęgnacja.

Cenowo podobnie jak w pozostałych salonach, może nawet taniej, bo 10 strzyżenie gratis ;-)

---------- Dopisano o 00:01 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:57 ----------

I jak u Sebastiana po wizycie?

Moja znajoma była u niego na strzyżeniu i mówiła ze super, natomiast na czesaniu ( okolicznosciowym) ze poległ.

A jak Twoje odczucia?
ewelajna25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując