Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wątpliwości przed ślubem
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-10-14, 08:47   #14
asiula1306
Zakorzenienie
 
Avatar asiula1306
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 385
Dot.: Wątpliwości przed ślubem

Oj sama wiem doskonale jak relacja faceta z rodzicami może uprzykrzyć życie związkowi. U mnie sytuacja była nieco inna bo tż ma bardzo bliską relację z tatą, on jest dla niego swego rodzaju wyrocznią i autorytetem. I przyszło do kupowania mieszkania- miało być wspólnie z moimi rodzicami ale tato tża jednak się nie zdecydował i postanowił kupić tżowi mniejsze mieszkanie w całości finansowane przez niego. Poczułam się wtedy jak piąte koło u wozu bo moi rodzice się nastawili, cieszyli się, byli w banku w sprawie kredytu itp a tu nagle taka decyzja. Ale pal sześć. Większy problem pojawił się jak przyszło do wykończenia i urządzania mieszkania- każda decyzja była konsultowana z rodzicami. Kolory ścian, projekt kuchni, firanki- wszystko. Dodam tylko, że założenie było takie że od początku mieszkamy tam razem, więc głupia ja myślałam że tż będzie chciał ze mną to urządzać. Pomyliłam się bardzo, byłam bliska rozstania ale ostatecznie wszystko sobie poukładaliśmy i wyjaśniliśmy ale własnie relacja tż z rodzicami w dużej mierze przyczyniła się do najpoważniejszego kryzysu w naszym wieloletnim związku i tym samym relacja między nami spowodowała przesunięcie zaręczyn w czasie bo nie byliśmy pewni czy przetrwamy.
asiula1306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując