Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-07-05, 19:35   #2742
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Cindy spóżnione ,ale z serca Spełnienia wszystkich marzeń
Dziękuję, Miszka Co u Ciebie? Miałaś ten zabieg z kwasem mlekowym? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Ava_ Pokaż wiadomość
Nawet nie masz pojecia ile osob mi polecalo ten fasting. Jak u Ciebie to wyglada? Moja jedyna obawa jest moj wilczy glod z rana. Od kiedy pamietam moj metabolizm jest najbardziej rozkrecony z rana, budze sie glodna i koniecznie musze zjesc sniadanie przed wyjsciem z domu, inaczej mam mroczki przed oczami i slabne.
U mnie sprawa jest o tyle prosta, że nigdy nie miałam apetytu rano. Kawa mi wystarczy, i pierwszy posiłek jem z reguły w 3-4 godziny po przebudzeniu, czyli o godz. 12-ej, a ostatni o 20-ej. Oczywiście, nie obżeram się czymkolwiek - nadal jem 'czysto' i zdrowo, i w tym 8-9-godzinnym okienku z reguły wpadają mi 3 posiłki (ten wieczorem największy). Nie wiem o której wstajesz, ale jeżeli musisz jeść śniadania i jesz je np. o 8-ej rano, to ostatni posiłek musiałabyś jeść najpóźniej ok. 17, maksymalnie 18-ej wieczorem. Ja też w sumie ograniczyłam mocno chleb i makarony (po dużych ilościach mam brzuch nadęty). Poczytaj o tym, spróbuj. Z tego co wiem na Wizażu jest również wątek stricte intermittent fasting poświecony.

Pakuje się, jutro wyjeżdżam na Podkarpacie . Popatrzyłam na pogode, i widze, że chyba będzie lekkie ochłodzenie.

A co do Killing Eve, to dałam mu szanse, ale totalnie nie moje klimaty
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora