Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2022-05-17, 10:04   #1849
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Sheena_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny co rozumiecie przez zapowietrzona bazę? I czy przy ściąganiu hybryd ściągacie tez bazę? Ja zwykle ściągam większość bazy i co zostaje to wyrównuję blokiem i nakładam nowa warstwę bazy. Ale czytając was zastanawiam się czy dobrze robie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zapowietrzona baza to wtedy jak odejdzie w jakimś miejscu od plytki-moze to być przy samym brzegu lub na środku płytki-widać jaśniejsza plamę, lub na brzegu widac że po prostu odchodzi-u mnie od razu odczuwałam to bo paznokieć robił się giętki. I taką bazę trzeba wtedy ściągnąć całą.Normalnie jak dobrze sie trzyma to nie trzeba-ja nie ściagam , tylko co jakis czas jak juz mam troszkę za dużo, to bardziej piłuje.

---------- Dopisano o 11:04 ---------- Poprzedni post napisano o 11:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Dzięki, obadam.
Ja używam Eveline, Maga Cosmetics i Pierre Rene.
No ewidentnie coś robię nie tak.
A!I jeszcze jeśli chodzi o obroty to tak na około drugiej kresce robię , czyli prędkośc mniejsza niż połowa, a chyba tych kresek jest 6
Twoja frezerka to raczej ta sama półka cenowa co moja , myślę że sa porównywalne

Edytowane przez AAAnka
Czas edycji: 2022-05-17 o 10:05
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując