Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Perfumy na prezent w efektownym flakonie
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-12-03, 16:23   #32
Karkki
Zakorzenienie
 
Avatar Karkki
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 527
Dot.: Perfumy na prezent w efektownym flakonie

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
A Serpentine Cavalli?
Strasznie podoba mi się też seledynowy Saab
Dunhill Desire, na żywo flaszka prezentuje się jeszcze lepiej
A może kolorowe wariacje z serii "Exotic" Jimmy Choo?
Jeszcze Untold E. Arden niczego sobie
1 i 4. Muszę sprawdzić, bo zapachów nie pamiętam, ale chyba się nadają
2. Mnie też, ale za drogi
3 i 5.

Cytat:
Napisane przez EauDeParfum Pokaż wiadomość
Za mocne są.

Cytat:
Napisane przez zania Pokaż wiadomość
Nawet maz? Tym bardziej jej powinien kupic, zawsze by pachniala czym on lubi, a ona mialaby swiadomosc, ze podoba mu sie jak pachnie
No ale....fajnie, ze ma ciebie


Najtaniej za tester zaplacilam bodajze ok 117, czyli tyle ile teraz jest w e-g (taa, sa niedostepne, szara torba). A flaszki kupuje na okraglo.
Ogolnie flakoniki ladne, tylko korki plastikowe, ale tego nie widac, nie czuc , dopoki sie go w rece nie wezmie. Mam jeszcze wersje elixir, boski kolor plynu
Mąż jest z gatunku "perfumy za 20 zł nie różnią się niczym od tych za 400"
Ona mnie cienie, ja jej perfumy
Było ich pełno jeszcze miesiąc temu. Teraz poznikały. Ale pewnie w styczniu się pojawią.
Mnie się podobają najbardziej Delicate Notes, ale na mnie pachną dokładnie tyle samo co LR Sense La Rive czyli 15 minut
A Elixir jest bardzo paczulowy?

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
[/LEFT]

Wiem, ze się wcinam nie na temat, ale czy widziałaś, co się pokazuje pod tym linkiem "Rosa"?


W sumie też się nadaje na prezent, chociaż nie pachnący


Cytat:
Napisane przez kuki9 Pokaż wiadomość
Butelka fajna ale zapach jest do bani, prawie nie czuć, pachnie jak zwykły dentyperspiran w stylu Rexony. To już lepiej Viva la Juicy albo Juicy Coture EDP.

Edit: doczytałam że Peace, Love and Juicy Coture są za ciężkie. To raczej nie kupuj jej zapachów tej firmy
No właśnie Dzisiaj koleżanka z pracy je przyniosła, i flaszka ładna, tylko zapach kiepściutki

Czyli poszukiwania trwają nadal.
__________________
"Jedna z najbardziej podstawowych reguł przetrwania na dowolnej planecie nakazuje nigdy nie drażnić kogoś ubranego w czarną skórę*.
*Właśnie dlatego protestujący przeciwko noszeniu przez ludzi skór zwierząt nie wiedzieć czemu nie rzucają farbą w Aniołów Piekieł."

- Terry Pratchett
Karkki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując