Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Metamorfoza MidnightGothique
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-03-09, 19:40   #11
MidnightGothique
Zadomowienie
 
Avatar MidnightGothique
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 837
Dot.: Metamorfoza MidnightGothique

Cytat:
Napisane przez Żenada Pokaż wiadomość
Najbardziej podobasz mi się w naturalnym kolorze, ale skoro trudno do niego wrócić to spróbowałabym z rudym lub rudym blondem (wtedy jeszcze trudniej będzie wrócić do naturalnego, ale zawsze to jakaś odmiana) No i może jakaś grzywka skośna, żeby odświeżyć cięcie.
ale nie chodzi o to ze trudno wrocic ze wzgledu na kolor tych pomalowanych, tylko po prostu te co mi rosna nowe są brzydkie.. ciemne i takie bez koloru w ogole nad grzywka pomysle ale w sumie srednio mi sie to usmiecha bo strasznie duzo ciapciania z nią było gdy miałam..

Cytat:
Napisane przez biedronka91 Pokaż wiadomość
Heh, znam ten ból, ja też wyglądam jak jakiś krasnal, ale już się przyzwyczaiłam.
Co do włosów, faktycznie, masz rację, czekać na odrosty nie warto a farbować na blond.. rozjaśniacz może nieźle namieszać.
Rudy.. Z symulacji zrobionych przez Kasie faktycznie w tym rudym wyglądasz ciekawie i charakterystycznie, masz ładną, jasną cerę, może faktycznie warto by spróbować.. Poczekamy co powie reszta.
tez sie niby przyzwyczailam, ale skoro moznaby cos z tym zrobic to czemu nie no zanim moje naturalne by odrosly to by minelo pare lat (od trzech miesiecy nie farbowalam i teraz mam 2cm odrostów..) , zreszta po co, skoro rosna mi teraz takie paskudne Myslalam nad powrotem do tego jasniejszego blondu ale w sumie srednio sie w nim czulam.. caly czas mialam wrazenie ze jestem potwornie czerwona choc na zdjeciach w sumie nawet ladnie wyglada. Ale jak sobie pomysle ze znowu bym sie musiała bawić w zwalczanie żółci na glowie to az mi sie zimno robi Bo zawsze po rozjasnianiu wychodzilo mi zółtko pomijając fakt ze przez kilka miesiecy rozjaniania tak mi sie zniszczyly ze oj
Wlasnie ten rudy nawet wpadł mi w oko.. tak sobie dorysowalam na tym zdjeciu ciemniejszy makijaz (dosc nieumiejetnie, no alee ), co myslicie?

Prosze tez o pomoc w doborze makijazu stroju butow itd wiem ze chodze zle ubrana, kupuje rzeczy "bo ladne" a nie "bo to mi pasuje".. a potem ogladam zdjecia i jestem zalamana
Zrobilam sobie zdjecie w bieliznie zeby widac bylo moja dosc niesforna sylwetke mam nadzieje ze zadnych chlopow tu nie ma
__________________
[perfectaA]414165[/perfectaA]
[perfectaB]414165[/perfectaB]
[perfectaC]414165[/perfectaC]
MidnightGothique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując