Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-09-13, 19:24   #890
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez Panika123 Pokaż wiadomość
Głupie pytanie, ale spóźnia mi się okres i już zaczynam panikować, dodam że przez moje obawy miałam ogromny stres (doszły nawet bóle międzyżebrowe i kłucie w klatce ale to nie o tym) mianowicie, w czasie dni płodnych doszło do pettingu miedzy mną a chłopakiem, nie wydziela się u niego zbyt dużo preejakulatu, nawet go nie widać, wiec mogę powiedzieć ze nie wydziela się go prawie wcale, on zna moje panikowania i strać przed ciążą więc nadal jestem dziewicą, a jedyne co robimy to petting, podczas ostatniego razu jedyną zastanawiającą sytuacją jest moment, w którym moj chłopak doszedł, na chusteczki, z daleka ode mnie, jednak gdy pomagałam mu sprzątać wszystko, i zabierałam chusteczki, poczułam, że jedna z nich przesiąknęła, przez co miałam lekko wilgotne palce, i tutaj pojawia się pytanie, moim zdaniem po kilku minutach zdążyłyby one wyschnąć, jednak wybrałam się do łazienki żeby się wysikac, i nie pomyslalam wcześniej i podtarłam się papierem, boję się, że gdy go składałam mogłam przenieść nieco spermy którą miałam na palcach kiedy brałam te chusteczki, nie widizalam jednak białej wydzieliny na nich, a raczej konsystencje wody, (nie sądzę żeby sperma przesiaknela przez kilka warst chusteczek a jak już to był by to preejakulat, mam nadzieje ze była to woda). Czy mogłabym zając w ciąże w tak absurdalny sposób? Przenosząc przesiąkniętą spermę, która powinna po kilku minutach wyschnąć na papier toaletowy? Wiem,!że wymyślam problemów tam gdzie ich nie ma, ale mam już jakąś nerwicę, piecze mnie cała klatka piersiowa ze stresu. Momentami kłują mnie jajniki i nerka, powinien pojawić się okres, a go nie ma, widzę biały śluz, ale z tego co wiem, on jest zawsze u mnie przed okresem, a z tymi bólami jajników mam tak, że bolą kiedy tylko intensywnie o nich myślę, teoretycznie byłabym teraz w 5 tygodniu ciąży, jednak nie mam żadnych innych objawów niż wyżej wypisane.

---------- Dopisano o 18:51 ---------- Poprzedni post napisano o 18:51 ----------

Głupie pytanie, ale spóźnia mi się okres i już zaczynam panikować, dodam że przez moje obawy miałam ogromny stres (doszły nawet bóle międzyżebrowe i kłucie w klatce ale to nie o tym) mianowicie, w czasie dni płodnych doszło do pettingu miedzy mną a chłopakiem, nie wydziela się u niego zbyt dużo preejakulatu, nawet go nie widać, wiec mogę powiedzieć ze nie wydziela się go prawie wcale, on zna moje panikowania i strać przed ciążą więc nadal jestem dziewicą, a jedyne co robimy to petting, podczas ostatniego razu jedyną zastanawiającą sytuacją jest moment, w którym moj chłopak doszedł, na chusteczki, z daleka ode mnie, jednak gdy pomagałam mu sprzątać wszystko, i zabierałam chusteczki, poczułam, że jedna z nich przesiąknęła, przez co miałam lekko wilgotne palce, i tutaj pojawia się pytanie, moim zdaniem po kilku minutach zdążyłyby one wyschnąć, jednak wybrałam się do łazienki żeby się wysikac, i nie pomyslalam wcześniej i podtarłam się papierem, boję się, że gdy go składałam mogłam przenieść nieco spermy którą miałam na palcach kiedy brałam te chusteczki, nie widizalam jednak białej wydzieliny na nich, a raczej konsystencje wody, (nie sądzę żeby sperma przesiaknela przez kilka warst chusteczek a jak już to był by to preejakulat, mam nadzieje ze była to woda). Czy mogłabym zając w ciąże w tak absurdalny sposób? Przenosząc przesiąkniętą spermę, która powinna po kilku minutach wyschnąć na papier toaletowy? Wiem,!że wymyślam problemów tam gdzie ich nie ma, ale mam już jakąś nerwicę, piecze mnie cała klatka piersiowa ze stresu. Momentami kłują mnie jajniki i nerka, powinien pojawić się okres, a go nie ma, widzę biały śluz, ale z tego co wiem, on jest zawsze u mnie przed okresem, a z tymi bólami jajników mam tak, że bolą kiedy tylko intensywnie o nich myślę.
Nie da się zajść w taki sposób w ciążę. Plemniki to nie komandosi. Nie panikuj.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując