Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Gdy ona nie wie, czy chce mieć dziecko...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-05-09, 13:01   #11
syklamen
Zakorzenienie
 
Avatar syklamen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Magiczna kraina Narnia, gdzieś na Latarnianym Pustkowiu...:)
Wiadomości: 6 518
Dot.: Gdy ona nie wie, czy chce mieć dziecko...

Cytat:
Napisane przez M_Maciej Pokaż wiadomość
I czując taką niepewność przyjmowałaby oświadczyny i zgodziła się zostać moją żoną?

Nie mam zamiaru skakać na boki czy zostawiać jej samej z dzieckiem Tak jak pisałem, jestem z wielodzietnej rodziny, a że jestem najmłodszy i różnica wieku jest spora to wiem jak wygląda życie z małymi dziećmi- moi bracia i siostra co chwilę wpadali do domu ze swoimi dzieciakami i je zostawiali u nas na jakiś czas.

Faceci potrafią niezłe numery odwalac nawet po kilku, kilkunastu szczęśliwych latach małżeństwa.
Ja wychodzę z założenia, że lepiej nie byc od faceta zależną, nawet gdy mu się bardzo ufa.

Cytat:
Napisane przez M_Maciej Pokaż wiadomość
Tak jak pisałem, jestem z wielodzietnej rodziny, a że jestem najmłodszy i różnica wieku jest spora to wiem jak wygląda życie z małymi dziećmi- moi bracia i siostra co chwilę wpadali do domu ze swoimi dzieciakami i je zostawiali u nas na jakiś czas.
Popilnowac czyjeś dziecko jakiś czas, to co innego niż zajmowac się 24h na dobę swoim.
__________________
47/2017 48/2016 80/2015 95/2014

Edytowane przez syklamen
Czas edycji: 2015-05-09 o 13:02
syklamen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując