Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Gdy ona nie wie, czy chce mieć dziecko...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-05-09, 13:47   #29
M_Maciej
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 35
Dot.: Gdy ona nie wie, czy chce mieć dziecko...

Cytat:
Napisane przez Mojwa Pokaż wiadomość
Czyli 3 miesiące temu uznales, ze Wasza sytuacja jest na tyle stabilna żeby się oswiadczyc więc ona JUZ TERAZ musi się decydować na dziecko. Nie pospieszaj - jezeli faktycznie tak krotko Wasza sytuacja jest stabilna to moze warto się tym nacieszyc, zanim się utonie w pieluchach?
A gdzie ja napisałem, że ona ma dzisiaj być gotowa na to, żeby do końca tego tygodnia zajść w ciążę?

Nasza sytuacja życiowa pod względem finansowym jest stabilna od jakichś 5 lat, mam spore oszczędności, na wspólnym rachunku zresztą no ale jakby nie patrzeć to moja dziewczyna zarabia mniej i mimo świetnego szefa i świetnej atmosfery w pracy rzeczywiście nie może mieć pewności, czy będą jej trzymać miejsce, gdyby zaszła w ciąże.

3 miesiące temu OBOJE uznaliśmy, że nasza sytuacja jest na tyle stabilna, że możemy SAMI zapłacić za wesele, gdyż OBOJE nie uznajemy bycia narzeczeństwem przez dłuższy czas, uważamy że zaręczyny mają nastąpić krótko przed ślubem.

Natomiast rozmowy o dziecku toczą się odkąd razem zamieszkaliśmy, co jakiś czas wracają, a po zaręczynach znowu zacząłem temat, bo jednak wolałbym wiedzieć na czym stoję. Przed zaręczynami uznałem, że może nie jest gotowa, ale chce skoro się mnie pyta o zdanie na temat jakiegoś imienia albo pokazuje mi gdzie chciałaby zabrać dziecko w wakacje.

Edytowane przez M_Maciej
Czas edycji: 2015-05-09 o 13:49
M_Maciej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując