Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-07-12, 20:06   #2828
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

Głosowalismy po 8 rano, zaraz po basenie Teraz tylko trzymanie kciukow...Cóz, tak czy tak - połowa ( z głosujących) naszego społeczeństwa będzie zła...Wolałabym oczywiście, by to była ta druga połowa, nie moja
ładny płaszcz, podoba mi się...ale nosze M, S mogłaby być za mała, L za duza...łamałam się, nie powiem. TYlko, ze jak wiecie - ciuch, nie kosmetyk, głos rozsądku włacza mi się, jak syrena: w szafie masz ze 2 sztuki Max mary, Marc caina i co...? Kolejny wieszak potrzebny...? Ile płaszczy można nosic na raz?
Anyz, dyskusje z pewnym typem ludzi, popularnym niestety - sa bezcelowe - oni WIEDZĄ. Może w tvp1 widzieli, albo sąsiad powiedział...Nie tylko męzczyzni, ale tez kobiety - międlenie popularnych bzdur, często ksenofobicznych, za to bez zadnego oparcia na faktach - gdybys pytała o fakty. Ci z PO to się już nakradli...Kto? W jaki sposób? czy jest sprawa? Bo w Polsce mnóstwo obcych, cyganow, zydow...No i co z tgeo, ze sa cyganie? zawsze byli, w czym przeszkadzają? Bo wszystko to zydzi i Soros i spisek swiatowy przeciw Polsce...Bo AD to prawdziwy katolik i polak i ma rodzine. i ładny...
Syndrom oblężonej twierdzy.
W pewnym momencie rece opadają, bo tu po prostu jeśli fakty nie sa po ich stronie - to biada faktom. Podejmowanie dyskusji jest bezcelowe.

---------- Dopisano o 19:06 ---------- Poprzedni post napisano o 18:51 ----------

No i niestety, moja połowa jest solidnie wkurzona, bo głupia geba której nie znosze będzie się pokazywała dumnie przez najbliższe 5 lat...Naprawde nie wiem, jak nisko może jeszcze upaść nasz kraj pod rzadami tej bandy...
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora