Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Singielki 25+ cz. XV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-10-19, 20:25   #887
Tola12345
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-02
Lokalizacja: Baden-Baden
Wiadomości: 241
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

Cytat:
Napisane przez Milagros_90 Pokaż wiadomość
OK, a gdzie w tym wszystklim partner i to, na co on jest gotowy i czego by chciał?
Zakładam, że jesteś sinigielką 25+, jak tytył wątku wskazuje, a więc osobą dorosłą, nie nastolatką. To jak to wygląda: zapraszasz faceta na noc i oznajmiasz mu, że będzie tylko spanie?


A wiesz, że zaspokajanie ręką to też seks? Czyli go uprawiasz. Stosunek dopochwowy to tylko jeden z rodzajów seksu
Tak, dlatego piszę ciągle o 'penetracji'.

A partnera o tym informuję - że nie chcę jeszcze iść na całość i poznawać go stopniowo, również w tej sferze.
Zapraszam do siebie, potem się całujemy, jak robi się gorąco to mówię 'bardzo na mnie działasz, ale chcę Cię poznawać powoli - również w sferze seksualnej. Nie śpieszmy się'.

---------- Dopisano o 20:25 ---------- Poprzedni post napisano o 20:22 ----------

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;88218283]Zgadzam się. No nie wiem, dla mnie to takie dziwne to o czym pisze Tola. Ja jak już to idę na całość, nie wyobrażam sobie miziania się, a potem nagle "ee wiesz, jednak teraz chodźmy spać".

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Celestine - czy to znaczy że dla Ciebie, mizianie jest wstępem do jakiejkolwiek czynności seksualnej, zakończonej wytryskiem ?
Dla mnie tak może być, ale np po 1-3 takich randek. Wcześniej jest dla mnie na to za wcześniej.
Nie mowie mu 'eee chodz spac', zazwyczaj i tak juz jest tym tak wymeczony ze jestesmy tak zmeczeni ze idziemy spac.
Tola12345 jest offline Zgłoś do moderatora