Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-06-02, 12:58   #151
sarunia 1234
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 279
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Cytat:
Napisane przez marriot1123 Pokaż wiadomość
A ma ktos jakies pojecie co zrobic z ta glowa? Sarunia, pamietam ze tez mialas ten problem i ze ostatecznie jakos zelżał. Uzywal ktos z was enterosgel? usuwa substancje toksyczne z organizmu, nie wiem czy cos pomoze ale chyba sprobuje... Ta glowa nie daje mi spokoju, nigdy nie wiem kiedy i jakiego zapachu moge sie spodziewac, boje sie jechac w samochodzie z odsunieta szyba ze znajomymi bo jak cos zawieje to od razu czuc... Czym sobie zasluzylismy na takie cos :/
Hejka Mariot,rzeczywiście u mnie smrodek z głowy jest mniejszy ale nie wiem co tak naprawdę go zniwelowalo. Uzywam rosyjskiego szamponu z dziegciem i takie gaziki z alkoholem izopropylowym( podpowiedz Baski). Natomiast wewnętrznie ,dokwaszam żołądek betainą,pije rosół na uszczelnienie jelit i zioła na wątrobę i nerki,poranek rozpoczynam od papki z gotowanych warzyw. Troszkę jest lepiej z zapachem samego ciała ale niestety nadal smierdzi powietrze jak wyjde na dwór. Wczoraj wyladowalam u dr Kowala bo mi strasznie zatoki zapchalo i znów daje mi do nosa to lekarstwo. Dopytalam dokładnie co to za specyfik i okazuje się,ze to jest preparat znieczulający,który obkurcza naczynia . Zobaczymy jak będę się czuć jak przeczyszcze te zatoki.
Jeśli chodzi o Enterogel ,to mnie nic nie pomógł, a myslalam ze choć kupki u reguluje ale niestety zero jakichkolwiek efektów.

Edytowane przez sarunia 1234
Czas edycji: 2016-06-02 o 13:01
sarunia 1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując