Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-03, 15:29   #162
triste6
Raczkowanie
 
Avatar triste6
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 62
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Cytat:
Napisane przez sarunia 1234 Pokaż wiadomość
To jest znieczulenie (lidocaine-egis). Doktorek rozpyla mi kilka dawek do obydwu dziurek nosa i tyle. Po zaaplikowaniu,nos momentalnie drętwieje i oddycha się takim mroznym powietrzem. W tym czasie (około 2,3 h), wydmuchuje z nosa taką wydzielinę i śluz ( normalnie na codzien czuje taki zalegający śluz ale nie dam rady nosa wysiakać). W drugim tygodniu brania tego znieczulenia schodzilo mi juz mało śluzu natomiast strasznie duzo ropy. Dosłownie czulam jak odtyka mi uszy,okolice potylicy a na końcu strasznie bolały mnie dziąsła,co oznaczało,ze ja tą ropę mam wszędzie. To bylo takie uczucie jakby z głowy zeszło ze dwa kilo syfu,głowa zrobiła się lekka i taka "pusta",w końcu przestała bolec. Trwało to 2 tygodnie,w tym czasie czulam się super ( jedynym mankamentem był niekontrolowany wyciek wody z nosa) . I wlasnie to zmusiło mnie do myślenia,skąd ta woda ?! Czytalam rożne artykuły na ten temat i chodzi chyba o wyziebienie i zawilgocenie organizmu,dlatego tez wzielam się za oczyszczanie wątroby,nerek a później sledziony. Ogólnie chodzi o ogrzanie organizmu,czyli dużo gotowanych potraw,bardzo malo surowizny,ziołowe herbatki i kąpiele ogrzewajace nerki. No i jeszcze ten nieszczęsny gronkowiec w nosie-musze zrobić wymaz,czy dalej go mam ,czy antybiotyk go zwalczył.
Ja generalnie duże nadzieje wiąże z tymi zatokami,jeśli uda mi się je udroznić i wyeliminować czynniki,które powodują notoryczny obrzęk sluzówki to będzie dla mnie duży sukces,ponieważ zauwazylam,ze podczas brania tego znieczulenia mam mniejszą alergię na sklepy chińskie,chemie i farby a także psychicznie czuje się dużo lepiej,organizm jest bardziej dotleniony a oddychanie jest takie lżejsze.
Sarunia, to jednak po tym antybiotyku Klacid nie było dużej poprawy? Jak byś mogła, to dopytaj się dr Kowala o śluz i jak wydłużyć działanie (dłużej niż tylko na dwa tygodnie) tego specyfiku obkurczającego naczynia. Może jakieś krople do nosa?
A czy, to jest dokładnie ten lek? http://www.egis.pl/24/nasze-leki/27/...gis-lidocainum.
Ja ostatnio, też byłam zmuszona iść do laryngologa, miałam zawalone zatoki, a przez to problem z oddychaniem. W zasadzie również już od dziecka mam z nimi problem, a dodatkowo teraz laryngolog stwierdził u mnie lekko skrzywioną przegrodę nosową.
triste6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując