Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 69
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-06-06, 07:41   #7
bezpaniki
Zadomowienie
 
Avatar bezpaniki
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: ŚwinkaMorska/Kraków
Wiadomości: 1 359
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 69

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Wracam z Pudla i w szoku jestem. Serio aż tylu w naszym kraju antyszczepionkowców?! Kult stwierdził, że jest "przeciwko apartheidowi" (wtf w ogóle?) i na koncert każdego wpuszczą, Owsiak przeciwnie, więc płaskoziemcy wyją (i to w top komentarzach!), jakieś pytania typu " a od niezaszczepionych pieniądze też będziesz zbierał?". Dziwnym trafem w "top comment", pod oboma artykułami, sami foliarze...

---------- Dopisano o 01:13 ---------- Poprzedni post napisano o 00:57 ----------


U nas w diecezji (wiem od proboszcza pewnej wiejskiej parafii) biskup robi coroczny objazd po parafiach i w ramach "podziękowania" wymaga koperty z kasą, jednak nie mniej, niż 5 tys. Nie muszę chyba mówić, że z tych pieniędzy nikt się nie rozlicza?

Tez mnie zdziwila i troche zasmucila ta wypowiedz kultu. W uk na polskich forach/stronach tez wrze od poczatku niemal, ale tutaj beda (juz sa) bardziej uciazliwe konsekwencje odmowy szczepienia niz testy przed wejsciem do kina, bo pracodawcy maja prawo zwolnic/nie zatrudniac osob, ktore bezpodstawnie szczepienia odmawiaja. Wiem, ze najwieksza siec domow opieki juz to wprowadzila od kwietnia, duze fabryki rowniez strasza. Poki co szczepia 30latkow wiec jeszcze chwile, zanim bedzie to dostepne dla wszystkich, a wtedy mysle, ze sie dopiero zacznie.
Owszem, jesli ktos ma medyczne, udokumentowane przeciwskazania to jedno, ale nie bo 5g i mikroczipy juz nie przejdzie.
I ja sie z tym zgadzam, jak ktos napisal wczesniej jestem za wolnoscia wyboru i ponoszeniem konsekwencji tychze, z zaznaczeniem, ze w niektorych branzach (sluzba zdrowia, pracownicy domow opieki przede wszystkim) jednak powinno to byc bezwzglednie wymagane.
bezpaniki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując