Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Standart..ale bardziej praktyczny:)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-02-11, 17:05   #1
pysia22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 214
Exclamation

Standart..ale bardziej praktyczny:)


witam po raz kolejny tym razem chcialabym uzyskac kilka cennych skazowek i poczuczen ))...no wiec wypisze teraz moje problemy

1)cera-sucha..jakiego kremu powinnam uzywac aby pysiek byl dobrze nawilzony??i jaki krem pod podkald aby ten sie dobrze trzymal?i co robic aby makjiaz byl trwaly przez pare dobrych godzin??szcegolnie teraz,zima..jednak nie chce uzywac utrwalczy bo moja cera zle je znosi......no i jestem blada...i puder brazujacy to koniecznosc...co jednak robic aby to wygladalo naturalnie??dawac go tylko na boki buzi??

2) oczy--since since since...mecze sie z nimi bardzo dlugo..i powiem wam ze naprawde mam dobre korektory...tylko ze chcialabym sie doewiedziec jak je nakladac zeby dobrze tuszowaly i byly trwale...moze jakas sprawdzona technika?????

jak robic dolna i gorna kreske aby uzyskac migdaowe oko???zawijac przy zewnetrznych kacikach do gory??

moimi glownymi problemami jest nie trawly podklad,since oraz zle wymdlowane kreska oko (uzywam tylko kredki aby efekt bylo lekki a cienie byly by wieczorowe)...co robic aby oko wygladalo swiezo??bo czesto wyglada jak zmeczone poprze since i rsztki korektoru i kredke...chyba zle nalozona njawyrazniej...

dodam ze moje kosmetyki sa markowe bo wydaje na nie kazde pieniadze..wiec o jakos tu raczej nie chodzi

prosze o jakies wskazowki triki itp ...jjesli to dubel...przepraszam ale nic nie znalazlam na moje defekty...

z gory bardzo bardzo dziekuje
pysia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując