Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Co zmienic? Jaki typ?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-02-18, 04:29   #2
chomique
Raczkowanie

Dot.: Co zmienic? Jaki typ?

Przede wszystkim - chcialabym wygladac tak dziewczeco jako mama dwoch maluszkow, gratuluje i trzymam kciuki za lekki porod i malenstwo zdrowe, silne i ze sklonnoscia do przesypiania calych nocy - za kilka mcy poprosze o to samo ;-).

Jako blondynka po latach farbowania (czyli obecnie zapewne szatynka, ale nie kusi mnie, zeby sprawdzic ;-)) i z zielonkawymi oczami napisze po prostu, co pasuje mnie. Pasuja mi cienie w tonacji brazow i bezow oraz, o dziwo, brudne roze i nienachalne fiolety (slicznie podkreslaja teczowki). Czasem maziam sie brudnym rozem jako cieniem bazowym i uzywam eyelinera w pisaku, czarnego, tez dobrze.

Zastanawialas sie nad krotka, roztrzepana fryzurka, taka wygodna, do szybkiego ukladania, z "pazurkami" zachodzacymi na buzie i wystrzepionymi pasemkami? jesli ktos wie, co mam na mysli, to blagam, niech pomoze, bo ja to widze, tylko opisac nie umiem! ;-).
Opalasz sie tak samo, jak ja, wiec sugeruje w pierwszej fazie opalania krotki bieg przez plaze miedzy cieniem a cieniem i balsamy z filtrami, a potem opalanie w ruchu (polecam zeglarstwo i kapitana-choleryka, zestaw nie do pobicia, zwlaszcza, jesli zdazysz uzyc balsamu z filtrami - z dobrego zrodla wiem, ze balsam z filtrami+energiczny dwulatek+plaza daja ten sam efekt ;-)) - opalisz sie i tak, ale skora pozostanie na swoim miejscu i bedzie zlotobrazowa .

Co do kolorow ubran - wybierz sie do kolorystki - za teoretycznie nie usprawiedliwiajace tego pieniadze mila pani pomacha wokol Ciebie chustami w licznych kolorach, przylozy je do Ciebie tak i tak i jeszcze owak i poinformuje Cie, co musisz nosic, aby byc swietlista, promienna soba ;-). Dodam, ze zwykle sprawdza sie to, co zmniejsza zal powstaly w wyniku naruszenia budzetu - nie wiem, jak one to robia ;-). Nie, nie bylam, ale kolezanka byla i przyznaje, ze wyglada przeslicznie w kolorach, na ktore wczesniej nie zechcialaby nawet nakichac, a ja nie pojde, bo swiat mi sie zawali, jesli uslysze, ze czarny golf/t-shirt i dzwony jednak nie sa zestawem idealnym ;-).

Powodzenia
chomique jest offline   Odpowiedz cytując