Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brąz ZIMNY czy POPIELATY. część II - wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-01-16, 15:36   #79
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY....czescII -wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez zyta82 Pokaż wiadomość
Nie wiem co oznacza 86 ale jak Ci pasuje to dawaj. My ogólnie nie bierzemy pod uwagę "sklepowych". Poziom 5 wydawałby się ciemny, ale na fot. nie jest.
A Mixtonów się nie bój, farba np. 6,11 składa się z natury6 i mixtonu 0,11 czyli popielatego i dlatego się nazywa popielaty jasny brąz itp. itd, jak się zrobi na 6% to normalnie się "weżre"no.... bo to farba. A o tonowaniu na 1.9% myślałam żebyś sprawdził czy to da radę temu niebieskiemu(w razie czego się spłucze). Potem właśnie jak byś był zadowolony dodajesz do natury i ciach, ciach. Wszystko w Twoich rękach
hm więc tak. chciałem użyć farb fryzjerskich ale nie mam pieniędzy teraz na nie, a musiałbym kupić conajmniej 2 zeby mieszać itp na wszelki wypadek.
kupiłem 2 londy : jasny brąz, a drugi to ten rudo-czerwony.
najpierw kładłem mieszanine 1/3 jasny brąz+ 1/2 czerwono-rudego +50ml utleniacza ale nie ma napisane ile on ma % podejrzewam ze 6, może rudy ma 9.

wyszło tak dośc dziwnie, nie wiem dokładnie jak bo były mokre i kładłem kolejny raz farbe, ale wyglądało to tak ze włosy były ciemne z czerwonym refleksem, ale jednak widać było miejscami ze niebieski przebija, kładłem 2/3 jasnego brązu + niecała woda utleniona z opakowania, po zmyciu mam ciemny brąz o chłodnym odcieniu, jendak odrosty są czerwonawe, te które nie były niebieskie.

a, i zostawiłem sobie kilka pasemek niebieskich na grzywce, dodaje zdjęcie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC02142.jpg (58,1 KB, 192 załadowań)
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując