Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brąz ZIMNY czy POPIELATY. część II - wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-18, 12:36   #88
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 755
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY....czescII -wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez werojka Pokaż wiadomość
Moje drogie, ja właśnie marzę o odcieniu jaki załączam (wiem że wiele z was też) ale mam problem ilekroć robię sama w domu wychodzą mi brązy z rudą poświatą i wypłukują się właśnie w kasztany i co gorsza u fryzjerki też: za każdym razem mówię, że chcę brąz zimny ... a zawsze wychodzi rudość... co mam zrobić, jakich kolorów używać, jakich firm... polećcie mi bo sama już nie wiem... Kolejny raz iść do fryzjerki, płacić kupę kasy i nie uzyskać tego czego oczekuję?
Mam jasno-ciemny brąz z rudą poświatą.
Może uda mi się wklepać zdjęcie, poszukam, ale narazie proszę o pomoc na sucho
Pomocy!
Zawsze mamy ten problem, że wychodzą rudości, zimne pigmenty wypłukują sie najszybciej, a czerwień niestety zostaje. Proponuję kupić "profeskę"albo z ,1 po przecinku np. 6,1 lub naturę np 6 lub 6,0 i niebieski korektor(mixton) z tej samej firmy.
Niebieski - jak masz niechciany rudy
Fioletowy- jak ----//------ złoty/żółty
Zielony - jak ------//------ czerwony

dodaje się go minimalnie do farby 2cm glisty na 30g farby,
Na odrost kładż samą nature!!!!, na długość tam gdzie masz niechciany reflex tą z mixem. Pokaż co tam się dzieje na głowie?

Buffi - to też do Ciebie. zależy jak mocno się wypłucze, po 3 miechach chyba sporo, zobacz sobie na palecie firmy którą robisz kolor 6 i 6,0 lub 7 i 7,0 i będziesz wiedzieć możesz też pomieszać

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2011-01-18 o 12:38
zyta82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując