Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Swinging
Wątek: Swinging
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-06-14, 10:42   #78
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: Swinging

Cytat:
Napisane przez Kolor Bzu Pokaż wiadomość
Nie moge calkowicie zaprzeczyc ( w koncu nigdy nie wiadomo jak sie zycie potoczy), ale uwazam ze ryzyko to nie jest duze. Facet zawsze moze sie zafascynowac kims innym (kolezanka z pracy/uczelni, nowopoznana znajoma, pania z warzywniaka). Ale do tego bylaby potrzebna gleboka wiez psychiczna, wspolne zainteresownia itd. A, ze mu sie seks z kims innym spodoba? Nie samym seksem zwiazek zyje. Jesli mu sie spodoba to fajnie- jak sie znajdzie stala pare do swingowania to spada ryzyko chorob itd no i mozna poznac fajnych znajomych. Ale watpie by mial mnei zostawic bo mu sie spodoba bzykanie innej laski. Tak samo ja go nie zostawie tylko dlatego, ze inny mial wiekszego, albo jest sprawniejszy seksualnie.Odkad ze soba jestesmy zdarzalo sie i mi i jemu sypaic z innymi osobami i jeszcze sie jakos nie zostawilismy. Pamietaj zreszta ze zazwyczaj na swingers-party do klubow przychodza malzenstwa. Ja przychodze z Tz-em a i inne pary przychodza jako pary wlasnie. Nikt nie chce nikogo zostawiac. Poznalam ostatnio pare (byli kolo czterdziestki), prawie 20 lat razem, swinguja od jakis 5-6 i nadal sa razem.
W tyms rodowisku nei zauwazylam kobiet chcacych odbijac cudzych mezow. Wszyscy przychodza sie po prostu bawic i takie nastwienie tez duzo zmienia.
Jasne, ze ryzyko jest, ale odkad pozwalamy sobie na seks z innymi to nasz zwiazek sie paradoksalnie umocnil. Oboje oddzielamy seks od milosci, oboje szukalismy niemonogamicznych zwiazkow (zanim sie poznalismy jeszcze) i zadnemu z nas sie nigdy nie zdarzylo byc z kims tylko dlatego, ze jest dobry w lozku. To chyba kwestia psychiki.
Nie potepiam Was ale ja chyba nie moglabym patrzec jak moj maz sexi sie z inna panna i mimo,ze jestem twarda to nie na takie cos
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując