Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-09-21, 19:45   #66
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie VIII


Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
Mcham i ja!

Do Kattariny szczególnie gorąco. Ostatnio myśle o niej często i przypominam sobie jej przemyślenia pielęgnacyjno-ubraniowe. I jak czytam blogi różniste, to myśle sobie, ze ona już to dawno wiedziała i mówiła mi, a ja mogłam słuchać [emoji3]


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mariolu kochana też często o Was myślę .

co do pielęgnacji, przy cerze tak trudnej, jak moja, (jednocześnie alergiczna, wrażliwa, tłusta i trądzikowa), nie mam wyjścia i muszę przynajmniej wiedzieć, co mi szkodzi
i tez polecam Neostratę z PHA, mnie najlepiej służy bionic lotion, w 100ml buteleczkach.
wprawdzie po roku codziennego używania miałam wrażenie, że moja skóra się przyzwyczaiła, ale teraz po 3 miesiącach przerwy znowu działa 👍

co do jesieni... do mnie przyszła już w połowie sierpnia. od 1. wrzesnia nocami kaloryfery są ciepłe, w dzień letnie. czekam na przymrozki...

i kupiłam sobie najbrzydsze botki zimowe, jakie kiedykolwiek miałam, jako dorosła, (bo w dzieciństwie, 'za komuny', to i walonki nosiłam ), ale muszę mieć coś na wygłupy w śniegu
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując