Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Co myślicie o swoim wyglądzie?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-06-06, 16:43   #953
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Co myślicie o swoim wyglądzie?

Cytat:
Napisane przez Galavant Pokaż wiadomość
To bardzo wiele słów jak na "nie odpiszę, bo nie mam argumentów".

Guilty pleasure to wyrażenie, które ma sprawić, że lepiej się czujecie ze stratą czasu na rozrywki, które uważacie za puste, a tak naprawdę są najbliższe sercu. Więc czas albo się przyznać przed sobą, że uwielbia się podziwiać rowki, albo przestać klikać Pudelka.
1. To było wyjaśnienie ogólne a nie odpowiedź konkretnie na jakikolwiek twój wyrzut.

2. To był lekki żart. Zauważ wizaż mówi. Nie stosuję okreslenia GP; brzmi jakby ludzie przepraszali że oglądają serial na netflixie zamiast tylko chodzić do opery.

---------- Dopisano o 17:43 ---------- Poprzedni post napisano o 17:39 ----------

Cytat:
Napisane przez Galavant Pokaż wiadomość
Nie widziałam też, aby ktoś zwracał uwagę, że powinieneś używać akurat tego wyrażenia, więc problem całkowicie z wzięty.
no tak właściwie to sama mu zwróciłaś twierdząc że ma problem.


Cytat:
Napisane przez Dwight_Schrute Pokaż wiadomość
Nie uznaję eufemistycznego podejścia.
Dla mnie grubas jest grubasem, a nie plus size.
To samo z paniami sprzedającymi swoje ciała za hajs.
Cytat:
Napisane przez Galavant Pokaż wiadomość
Co to samo? Nazywasz je grubaskami? To twój problem, że nikt cię nie będzie rozumiał i będziesz rozmawiać sam ze sobą.
W świecie poprawności na pewno ale poza nią tak, z pewnością nikt nie zrozumie określenia ''grubas'' zamiast ''+size'' i na pewno rozmawiałby przez to sam ze sobą.

Tak wiem tobie chodziło o to że rzekomo Dwight prostytutki nazywa grubasami. Podpowiem tylko, że trudniej niż łatwiej wpaść na twój tok rozumowania także tego.

Edytowane przez Hultaj
Czas edycji: 2020-06-06 o 16:45
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując