Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Siwe włosy, odsiwiacze- wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-06-17, 08:04   #74
kia_girl
Raczkowanie
 
Avatar kia_girl
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 58
19 lat, SIWE włosy! Co to ma być?! ;(

Jak w.w. mam 19 lat i sporo siwych włosów. Nie chodzi tu o 10 czy 20 sztuk ale naprawdę sporo. Jak na moje oko to tak100-200. Przy moich ciemnych włosach to tragedia. Z daleka może i tego nei widać ale wystarczy stanąć blisko

Zaczęło się to parę miesięcy temu. Dlaczego? Nie wiem! Mam długie włosy. I jakby od niedawna same zmieniły kolor - na 'górze' jest jakby bardziej popielaty a niżej taki jaki powinien być - ciemno-brązowy. dodam że odżywiam się b. zdrowo, nie stosuję pigułek antykoncepcyjnych, nie przyjmuję żadnych leków, nie farbuję włosów, nie używam ŻADNYCH środków do stylizacji, stosuję odżywki, maski.

No i co myslicie? Żebym ja jeszcze je jakoś 'poniewierała' czy coś, ale nie! Dbam o nie bardzo! A tu takie coś. Nerwy przed maturą? Niemożliwe :/ Słońce z poprzednich lat? Owszem opalałam się, słońce zawsze te włosy jakoś rozjasniało ale żeby osiwieć?! No way...

Pomóżcie kochane, spotkałyście się z czymś takim? Może to na tle zdrowotnym? Zapytajcie wujków lekarzy o ten 'ciekawy przypadek' może podpowiedzą coś? Bo mój lekarz stwierdził: SIWE? TRUDNO! ...
kia_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując