Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Miałyście styczność z doradcą finansowym?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-11-14, 10:40   #51
Mzurisana
Raczkowanie
 
Avatar Mzurisana
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 62
Dot.: Miałyście styczność z doradcą finansowym?

Miałam rozmowę kwalifikacyjna w banku na stanowisko specjalista ds. kredytów hipotecznych. Wymagane było założenie własnej działalności, kusili wysokimi zarobkami - nie zdecydowałam się. Jeszcze składałam CV na menadżera doradców ubezpieczeniowych, odwołałam rozmowę kwalifikacyjną, bo było wymagane założenie własnej działalności.

Na obecnym etapie mojego życia chcę pracować na etat. Chcę mieć prawo do urlopu i pracować nie więcej niż 40h tygodniowo. Poza tym nie mam własnego samochodu, co w przypadku wyżej wymienionych stanowisk byłoby koniecznością. Pewnie jakbym pracowała już na takim stanowisku na etat, wiedziała, że to jest to, co chcę w życiu zrobić, a zmiana sposobu zatrudnienia wiązałaby się z dużo wyższym wynagrodzniem - to bym się zdecydowała. Ale w przypadku kiedy dla mnie to jest coś nowego i nie wiem czy w danej pracy dobrze bym się czuła - to jest to za duże ryzyko. Przy etacie mam umowę na okres próbny, nie pasuje mi, to rezygnuję i tyle.

Macie racje, że prowadzenie własnej działalności to duża oszczędność dla firmy. Ale czy wy z tego względu macie jakieś korzyści?
Mzurisana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując