Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Miałyście styczność z doradcą finansowym?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-11-14, 13:35   #55
anka_85
Zakorzenienie
 
Avatar anka_85
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 201
Dot.: Miałyście styczność z doradcą finansowym?

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Tak jak radzą dziewczyny, nie warto sie umawiać na takie spotkanie. Co to znaczy, że gość musi się z Tobą spotkać w domu? Jeszcze tego brakuje, aby obcego człowieka do domu wpuścić. A takl w ogóle, to nie wyobrażam sobie dawać telefony do moich znajomych jakimś akwizytorom. Ja bym odwołala spotkanie wyjaśniając, żę zgodziłaś się pod wpływem zaskoczenia, ale kiedy już się zastanowiłaś doszxłaś do wniosku, żę nie jesteś zainteresowana i nie życzysz sobie więcej żadnych telefonów.
do mnie i mojego tż zadzwonił koleś i chciał się umówic.
kilka razy dzwonił aż ulegliśmy numer miał od naszej znajomej,byłam na nią wściekła o to że podaje ot tak jakiemuś typowi nasz numer,który nam głowe zawraca:/
spotkanie odbyło sie u nas w domu.
trwało dobre 3 godziny,koleś wiedział wszystko o naszym budżecie.
ile zarabiamy,ile wydajemy...no wszystko.
obiecał zrobic analizę naszego budżetu po czym już więcej się nie odezwał.
spotkanie z nim było w marcu.a już jest listopad :/ obiecał się odezwac.
nie chciał za to żadnych pieniędzy ale w zamian 10 numerów telefonów od naszych znajomych bezczelny!
odmawiałam mu,tż też,bo tak się NIE robi ale on nalegał tak nachalnie że szkoda gadac.
dostał co chciał,plułam sobie w brodę i musiałam wszystkich,którzy poszli na listę doradcy za to przepraszac.
było zamieszanie przez to,bo sama wiem jaka ja byłam zdenerwowana na tą koleżankę która dała przedstawicielowi nasz numer

zgadzam się z Aggie,
pozatym jak ktoś chce,to niech sam szuka.
tak jest najlepiej
__________________
Sometimes the smallest things take up the most room in your heart.

Zdrowia dla małej, ale silnej kruszynki
Ani


Edytowane przez anka_85
Czas edycji: 2008-11-14 o 13:36
anka_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując