Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-03-09, 14:21   #2888
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
Ja mam różne wady i dodatkowo różne cylindry na każdym oku więc zawsze muszę kupować podwójnie. Jest strata kasy jak kupię opakowanie 3szt na lewe i 3szt na prawe i po pierwszej parze okazuje się, że np są z tych szybko wysychających albo coś innego mi nie odpowiada... Ale co zrobić

---------- Dopisano o 14:46 ---------- Poprzedni post napisano o 14:42 ----------



Moje już przyszły wczoraj, w sumie jestem trochę rozczarowana.
Jako osoba która kiedyś namiętnie zbierała prawie każde wydanie wykazałam się naiwnością
Bardzo żałuję, że opakowanie jest takie zwykłe mega podobne do standardowych kulek.
W sumie sam efekt jest ciut bardziej bling od zwykłych.
No dobra, przyznaję się uwiodła mnie reklama i sama nie wiem czego oczekiwałam.. Chyba takiego WOW i "o mój boże jak bardzo mi tych meteorytów brakowało, teraz widzę że robią robotę na mojej buzi" a nic takiego nie miało miejsca
Jednakże będę dzielnie używać, chociaż latem chyba sobie podaruję (a już na pewno na czoło nie będę używać), bo rzeczywiście dają trochę brokatowy efekt.
Zobaczymy kolejną kolekcję

No ja pisałam, że te holo to na pewno nie są takie jak klasyki Clair Dla mnie się w zasadzie żadne kulki na strefę T nie nadają
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora