Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-04-11, 09:31   #21
heavylady
Przyczajenie
 
Avatar heavylady
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 10
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez bronwyn Pokaż wiadomość
Ludzie kochani

Naprawdę potrzebuję pomocy. Na mojej twarzy jest dosłownie wszystko:
- policzki- cera naczyniowa, a dodatkowo zaczyna się trądzik różowaty (coraz częściej grudki i krostki, tylko w tym miejscu, sporadycznie na brodzie)
- bardzo suche czoło, często łuszczące się (efekt innej choroby dermatologicznej)
- a po kilku h w pracy- świecąca się strefa nosa i okolic nosa, oraz fragmentu czoła.
- zmarszczki w okolicach oczu- może nie bardzo wielkie, niemniej jednak, jako że jestem panią 35 l., skóra już nie jest tak jędrna, i z czasem, nawet po bardzo dobrej pielęgnacji, są bardzo podkreślone.

Szukam czegoś: nawilżającego, bardzo dobrze kryjącego, ale nie za ciężkiego, dającego w miarę naturalny efekt, czegoś, co się nie ciastkuje i nie ściera po 4 h .
No i jeszcze jeden problem- naprawdę, naprawdę współgra z moim kolorem skóry odcień 150 buff dla cery normalnej/ suchej Revlona. Idealnie wygląda na dekolcie i na szyi, choć mam wrażenie, że ten kolor jest trochę trupi .Nie jestem bardzo dużym bladziochem, ale się w ogole nie opalam, i po zimie aktualnie mam taki kolor.
Poproszę Was o sugestie- może być nawet ciut wyższa półka cenowa, byle w koncu trafić.
Zaznaczę też, że w ogóle nie mam czasu chodzić i testować...

Próbowałaś może kiedyś CATRICE HD LIQUID, to płynny podkład, dobrze kryjący, moim zdaniem, trwały, można go dostać m.in w hebe lub zamówić przez internet.
Ważne też żeby przed aplikacją jakiegokolwiek podkładu nie używać ciężkich, tłustych kremów i dobrze oczyścić twarz płynem micelarnym (to takie moje osobiste "rady") )
__________________
" Książki są lustrem: widzisz w nich tylko to co, już masz w sobie."
Carlos Ruiz Zafón – Cień wiatru




heavylady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując