Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-04-10, 10:57   #456
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;87737995]Zamówiłam dla mamy w Douglasie prasowańca La Mer (280 zł po 20 % zniżce) i przysłali jakiegoś starego gruchota z datą produkcji maj 2017 ! Miesiąc jeszcze ma datę ważności.
Napisałam tam wczoraj i cisza, nikt nie jest łaskaw się odezwać w tej sprawie. Skandal, 'licencjonowana' ą ę perfumeria, a starociami handlują [/QUOTE]

Szkoda slow.... Rozumiem jakby dali na - 75%...z info ze wazny do konca maja it'd. Porazka. Mysla ze klient sie nie zorientuje ze starocie wypychaja z magazynu.
Oby szybko naprawili szkode.

---------- Dopisano o 10:57 ---------- Poprzedni post napisano o 10:55 ----------

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
generalnie wybór badania powinien być uzależniony od wieku pacjentki. Mammografia jest dla pan powyżej 50+ gdyż tyczy nie piersi tłuszczowych a USG dla piersi gruczołowych. Oba te badania powinny być uzupełnione o siebie jeśli w którymś z nich zachodzi podejrzenie nowotworu.
W PL np. po operacji neo albo jako kontrole wiem ze onkolodzy kieruje zamiennie.

Wielkie dzieki. Moj lekarz po mammo nie widzial wskazan do Usg ale powiedzial ze takie sa wytyczne szpitala no to poszlam.... Teraz wizyty odwolane to pewnie w czerwcu sie dowiem.
cansada jest offline Zgłoś do moderatora