Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-04-10, 21:26   #469
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;87739689]U mnie odwrotnie. Najpierw dziwna zamiana znaleziona w USG, potem mammo dla innego spojrzenia na problem - jak powiedziała moja ginka.

Nikt z Douglasa nie zaszczycił mnie od dwóch dni odpowiedzią na problem starego la mera. A co tam, będą sobie głowę zawracać głupotami Porażka ten sklep.

Żenuje mnie uderzać tam ponownie. Chyba to przemilczę (ten brak reakcji, w sensie) i w końcu naprawdę założę bana na ten skład staroci To już nie pierwsza taka akcja z nimi. Chociaż kiedyś Sephora sprzedała mi ośmioletni (!!!!) krem pod oczy Sisleya Oni też potrafią zaskoczyć. Ale kasę oddali, uznali reklamację. A Douglas udaje, że go nie ma.[/QUOTE]

Moj gin powiedzial jak pisal skierowanie / szpital prywatny/ ze jak mam ubezpieczenie prywatne bez limitu wydatkow to tak sie czesto dzieje ze zlecaja bardzo duzo badan.....pewnie niekoniecznie potrzebnych ale zeby kase zarobic.

a starocia nie odpuszczaj Niech nie robia z klientow idiotow. obsmaruj ich na necie i fejsie.

---------- Dopisano o 21:22 ---------- Poprzedni post napisano o 21:20 ----------

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
bo niestety mysle ze drogie kosmetyki które schodzą wolno leżakują tam jakiś czas, a tańsze schodzą na bieżąco i dlatego nie ma staroci. Co oczywiście nie jest wytłumaczalne i jak najbardziej kasę powinni ci oddać.
Napisz im na Facebooku

maska Kiehlsa jest fantastyczna. pomarańczowa.
tez tak czesto mysle, a dodatkowo jak patrez na polki podswietlone i na maksa nagrzane to zastanawiam sie czy to jest dobre dla kosmetykow taka temperatura otoczenia.
Najlepiej kupowac nowosci chyba ....

---------- Dopisano o 21:26 ---------- Poprzedni post napisano o 21:22 ----------

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;87740454]Zostałam uświadomiona, że La Mer podaje na swojej stronie w necie, że czas przydatności do użycia ich produktów wynosi 30 miesięcy od wyprodukowania, a nie 36 (jak myślałam), czyli dostałam już przeterminowany towar.
Odsyłam i zgłaszam reklamację. To już jest chamstwo [/QUOTE]

tragedia....pewnie nawet nie wiedza ze La Mer ma 30 miesiecy w D>
niezgodnie z prawem sprzedali w takim razie produkt skoro nie mieli info z data waznosci ....produktow przeterminowanych nie wolno oferowac....
cansada jest offline Zgłoś do moderatora