Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ekstrakty
Wątek: Ekstrakty
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-02-18, 14:55   #39
kokokox2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 127
Dot.: Ekstrakty

rzeczywiście - wątek świetny, tylko zamarł... a szkoda, bo ja akurat jestem chyba maniaczką ekstraktów - dodaję je do wszystkiego w max stężeniach

ostatnio nawet pytałam p. Lidię, czy można łączyć ekstrakty - ale raczej odradza - no, chyba że są to ekstrakty owocowe...
w ogóle zauważyłam, że najbardziej pociągają mnie substancje aktywne i ekstrakty właśnie - jakoś oleje mam sprawdzone i trzymam się ich; może to błąd?
uwielbiam sylimarynę i ekstrakt z liści pokrzywy (ten drugi wcieram namiętnie we włosy); ale wracam często do winogron i rozmarynu... właściwie używam ich codziennie - jeśli nei pod filtr (na zmianę z vit.c) to wieczorem; musze też przyznać, że moje kręcenie dzięki ekstraktom praktycznie ograniczyłam tylko do ser właśnie - być może dlatego, że moja tłusata cera czuje się dobrze po nałożeniu samego serum - nie ściąga, nie mam uczucia niedowilżenia; jakoś nie mogłam się przekonać do samych olejów w połączeniu z HA tylko;
no i ostatnio zachwycam się Q10, ale nie wiem, czy to można jako ekstrakt raktować?

fajny przepis na psikadło do włosów - jak skończę dziecięcego Rossmanna to zrobię sobie takie
kokokox2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując