Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak przyspieszyć / opóźnić okres PRZY PIGUŁKACH?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-05-03, 19:13   #22
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: Jak przyspieszyć / opóźnić okres PRZY PIGUŁKACH?

Nie chciałam zakładać nowego wątku więc sie podpinam.Zaznaczę:NIE zależy mi na antykoncepcji.Kiedyś brałam wiele lat Mercilon. Teraz od 6lat nie biorę regularnie.Dwa lata temu musiałam zmienić termin miesiączki aż w dwóch miesiącach z ważnych powodów i ginekolog polecił mi zastosowanie tych samych co kiedyś(Mercilon). Dał mi 3 opakowania do zastosowania bez robienia przerw . W połowie 3 opakowania miałam lekkie plamienia i nie było to super, ale wiedziałam że tak może być...W to lato też mam pewien wyjazd gdzie nie mam szans na właściwą higienę i poszłam ponownie.Wiem że aby przyspieszyć termin(akurat na tym mi zależy) powinnam wziąć 2 opakowania pod rząd.Ale zapytałam tak z ciekawości czy nie ma innej metody przyspieszenia terminu (o tydzień) aby nie brać aż dwóch opakowań.Na to gin. że owszem, można wziąć 15 do 18 i przerwać opakowanie(przyspieszenie ) lub wziąć jedno opakowanie i kilka więcej z drugiego(opóźnienie). Wyliczyłam że najlepiej jakbym wzięła 16-17 tabletek(pierwsze dwa tygodnie). ZApytał mnie czy po tych 3 opak. co brałam poprzednio wrócił cykl normalnie(a wrócił regularnie) i jesli tak to mogę bez problemu wziąć tylko część opakowania.Potem poczytałam w necie i nigdzie takiej metody nie znalazłam.Czy któraś z Was może stosowała taka metodę(tzn. jednorazowe zastosowanie tylko 15-18 tabletek)?Kurczę jakieś wątpliwości mnie ogarnęły.
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując