Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Neonail Base Extra czy Semilac Hard?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-08-14, 18:47   #4
Angela_B
Raczkowanie
 
Avatar Angela_B
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 431
Dot.: Neonail Base Extra czy Semilac Hard?

Jestem tu nowa, bo dopiero zaczynam przygodę z pazurkami. Kupiłam ostatnio bazę Neonail Base Extra, ponieważ w sklepie akurat nie mieli bazy Semilac. Sprzedawczyni oczywiście powiedziała, że ta baza jest tak samo dobra do przedłużania paznokci. Kupiłam też formy i przedłużałam paznokcie pierwszy raz na formie. Tak samo oglądałam filmiki na youtube jak się do tego zabrać. Na początku nałożyłam bazę na końcówkę swojego paznokcia i na formę, na formę nakładałam trochę więcej żeby jakoś wyrównać swój paznokieć z przedłużanym. Później nakładałam drugą warstwę na całość. Spiłowałam paznokieć tak żeby ładnie wyglądał i na koniec nakładałam trzecią warstwę tylko już cieniutką. Na koniec wiadomo, lakier (neonail Cat Eye) i top coat. Jak na pierwszy raz to uważam, że wyszło całkiem nieźle. Zapomniałam zrobić zdjęć paznokci krok po kroku jak to wyglądało ale poniżej załączam zdjęcie już gotowych. Mam je już kilka dni i na chwilę obecną wszystko się trzyma tak jak trzeba Więc szczerze polecam tą bazę, choć sama chcę w przyszłości wypróbować tą z Semilaca.



Angela_B jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując