Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - KWC - wątek do zgłaszania błędów
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-03-25, 13:26   #30
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Zauważyłam, że w tym pasku Najpopularniejsze Produkty oraz wśród Najwyżej Oceniane, pokazują się też te, które są już w Zapomnianych.
To chyba nie ma większego sensu - może by wyłączyć tę kategorię z Najpopularniejszych i "Najwyższych"?

Poza tym:
  1. Profil recenzentki - kiedyś widoczny na krótkiej i konkretnej rozwijalnej liście po kliknięciu w nick przy recenzji - teraz takie kliknięcie odsyła do strony recenzentki ze wszystkimi, również niepotrzebnymi przy sprawdzaniu typu cery informacjami
  2. Brak możliwości szybkiego wglądu w to, od kiedy użytkowniczka jest zarejestrowana na portalu - wcześniej było bezpośrednie przejście z profilu KWC do profilu na forum (ważne ze względu na wszechobecne spamerstwo)
  3. Na liście recenzji jest informacja, że napisałam recenzję kosmetykowi, którego na pewno nie oceniałam - zgłaszam to jako bug (choć istnieje cień prawdopodobieństwa, że testowałam jakiś problem techniczny, więc wybrałam jakiś produkt losowo, napisałam recenzję, sprawdziłam i wykasowałam - nie da się teraz tego sprawdzić - swoja drogę "naszego kapownika" w którym to się sprawdzało też mi brakuje )
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda

Edytowane przez Noor
Czas edycji: 2016-03-28 o 11:26
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując