Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pudełko pełne wspomnień
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-05-04, 22:25   #1
Undercia
Imperatorowa Undi I
 
Avatar Undercia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: zarośla xD
Wiadomości: 7 245

Pudełko pełne wspomnień


Kochana Mamo, żadne słowa nie opiszą mojej wdzięczności za cały trud wychowania i wyrzeczenia, do jakich byłaś zmuszona, gdy byłam dzieckiem. Mam nadzieję, że chociaż w ten sposób uda mi się wyrazić, jak bardzo doceniam wszystko co dla mnie zrobiłaś. Kocham Cię Mamusiu.





Dla innych główna bohaterka tego wątku jest zwyczajną kobietą, jakich wiele na tym świecie. Pracuje, zajmuje się domem, opiekuje się dwójką dorosłych już urwisów (i mężem w sumie też). Może i nie wygląda jak Miss, nie nosi ciuchów od najlepszych projektantów i nie widnieje na okładkach prasowych, ale dla mnie jest to najwspanialsza kobieta na świecie. Ta kobieta to moja Mama.


Urodziła się we wsi położonej pod Częstochową 9 czerwca 1964 roku. Większość swojego dzieciństwa spędziła u swoich dziadków, gdzie pomagała przy prowadzeniu gospodarstwa. Konie, krowy, kury, a nawet znaleziony w lesie jelonek były całym jej światem i już jako 6-latka zapragnęła posiadać własne gospodarstwo. A że marzenia są po to, by je realizować, skończyła technikum o profilu rolniczym, a później wyruszyła na podbój Wrocławia, gdzie podjęła studia na Akademii Rolniczej. We Wrocławiu poznała mojego tatę, pobrali się, a niecałe 5 miesięcy później na teście ciążowym ukazały się złowrogie 2 kreseczki. I w tym momencie zaczyna się cała historia…


Spis treści:
1. Pomidory, chleb i praktyki z brzuszkiem
2. Usypianie małej Underci
3. Problemy na studiach
4. Operacja
__________________
"In life, unlike chess, the game continues after checkmate"- I.Asimov


"In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on" - R.Frost

Edytowane przez Undercia
Czas edycji: 2011-05-10 o 16:01
Undercia jest offline Zgłoś do moderatora