Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.73
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-12-03, 20:00   #260
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.73

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Moje denko listopadowe.
za denko

---------- Dopisano o 19:58 ---------- Poprzedni post napisano o 19:55 ----------

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Z tego co mi się sprawdziło to żel Biodermy do mycia świetny, bardzo delikatny, emulsja Avene Cicalfate bardzo fajna po kwasach i retinalu, krem do rąk Nuxe ok ale trzeba uważać na ilość bo wolno się wchłania, balsam do demakijażu SVR mozę być jak ktoś lubi olej kokosowy, krem COsmetics 27 skłąd ok, ogólnie może być, serum Biodermy bardzo dobrze nawilża ale u mnie przez konsystncje odpada bo ja nie lubię niczego żelowego, szampon średni, przy dłuższym stosowaniu męczy zapach, Dermaquest lubię, Jan Marini zbyt mocno pachnące serum z wi C, ale całkiem porządne, a no i olejek do demakijażu Kenzo całkiem fajny tylko mocno perfumowany jakiś taki. Dr Jart essence więcej tego nie kupię strasznie śmierdzi, połowę wylałam, bo nie mogłam znieść zapachu. A no i płatki pod oczy z retinole Shiseido rewelacyjne jak dla mnie

---------- Dopisano o 12:53 ---------- Poprzedni post napisano o 12:51 ----------






szampon nie najgorszy, ja mam bardzo , bardzo wrażliwą skórę głowy i początkowo był ok, dopiero przy końcówce zaczęła mnie swędzieć itp, niestety strasznie plącze włosy i zapach może być na dłuższą mete męczący, bo to taka chemiczna róża






Az sie zdziwilam jak zobaczylam Kenzoki, tutaj bardzo ostatnio reklamuja wszedzie ich produkty. Ja od niech kiedys mialam krem do ciala, i taki zwyczajny byl. Szalu brak.
A na olej kokosowy tez uwazam bardzo, prawi wszedzie pchaja, albo olej z e slodkich migdalow...tez sie nie lubimy.

---------- Dopisano o 20:00 ---------- Poprzedni post napisano o 19:58 ----------

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość



i moje denko - polecam kule kąpielowe Stenders .
za denko, zazdroszcze kremu do rak!

a moge zapytac co na scianie jest? Plytki czy taka tapeta? Szukam inspiracji...
cansada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując