Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-04-12, 13:05   #2349
kroofka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 781
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Czy ktoś umiałby mi zalinkować płaszcz Oliwii? Kolor niekoniecznie fioletowy, ale taki krój i materiał. Jest idealny.
(na niej, nie wiem jak na mnie;P).

Odnośnie urody Łukasza: miałam na studiach chłopaka (tez Łukasza) łudząco podobnego z buzi, tylko na jego nieszczęście sporo niższego (jakieś 172). Ładny, słodki chłopak, ale tak totalnie bez charakteru, że niknął między innymi, głośnymi, asertywnymi i zadziornymi samcami, nawet tymi niepowalającymi urodą. Ja niestety też nie czułam do niego jakiegoś wielkiego pociągu (poza pierwszymi tygodniami czy miesiącami znajomości, gdy jeszcze patrzyłam na ładną buzię i cieszyłam się, że jest miły i mnie kocha) i w końcu byłam tak znudzona, że go rzuciłam. Teraz jestem stara baba i patrzę inaczej, ale jako 23-latka spuściłam go nie powiem w czym, tak bardzo mnie irytował rozmemłaniem i wiecznym przytakiwaniem. Jeśli oni faktycznie zostali razem i spodziewają się dziecka, to albo Łukasza źle pokazują, a w rzeczywistości ma fajny charakter, albo totalnie się podporządkował, a jej to po prostu pasuje i tworzą sobie relację królewny i podnóżka. Takie związki też bywają szczęśliwe, zależy co kto lubi.

Edytowane przez kroofka
Czas edycji: 2020-04-12 o 13:15
kroofka jest offline Zgłoś do moderatora