Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - WdoWa
Wątek: WdoWa
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-07-10, 17:21   #28
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: WdoWa

Cytat:
Napisane przez Rogue
nie widziałam wywiadu w rap furze, ale widziałam inne wywiady z rap fury i nikt tam dobrze nie wypadl, np. malolat.
czegoś takiego jak styl podrobic sie nie da, chyba ze WdoWa byłaby klonem Mesa, a tak nie jest.
no pierwsza wydała album solo, to oczywiste, niema co tlumaczyc. lilu i kada nie wydaly legalnej plyty, poza tym one czesciej spiewaja a nie rapuja. mea tez nie wydala solowej plyty, ania sool na razie tez nie. a mei to wiadomo
A czy to jest wina Małolata,że źle wypadł. Wyobraź sobie,że wywiad z Tobą przeprowadza Twój brat,który o Tobie wie wszystko i o czym wy macie rozmawiać? Fakt Pezet jest kiepski i zadaje dziwne pytania,ale Wdowa zachowała się jak jakaś diwa, która nic nie musi i najchętniej to w ogóle nic by tam nie robiła przez całe nagranie Nikt z gości, poza Kociołkiem, który robił sobie jaja, nie był tak arogancką osobą w tym programie.


"no pierwsza wydała album solo, to oczywiste, niema co tlumaczyc." A czyli teraz zmieniamy opcję,że ona wydała jako pierwsza solo,a nie jako pierwsza raperka w tym kraju nagrała płytę. Hmm można i tak. Płyta ma kiepską promocję, prawie w ogóle nie ma koncertów. Zaręczam Ci,że druga płyta nie wyjdzie w Syndykacie, o ile w ogóle ktoś postanowi jeszcze jej legala wydać

Cytat:
Napisane przez Rogue
Moim zdaniem to, że ktoś wydał legala coś znaczy. W końcu zapracowała na tego legala, beztalenciom się to nie zdarza.
Jesteś tego taka pewna, że wydają legale tylko Ci co coś potrafią albo zapracowali ciężko? Ja mam całą listę beztalenci w Polskim hip-hopie, którzy nagrywają albo dlatego,że ich najlepsi przyjaciele są właścielami wytwórni fonograficznych albo dlatego,że mają fejma z dawnych czasów, kiedy poziom polskiego hip-hopu nie był jakiś oszałamiający. Poza tym ostatnio Płomień w Kneblu w pysk podał dwa przykłady jak w show biznesie załatwia się pracę w tv czy w serialach. Myślisz,że z płytami jest inaczej? Jeszcze jedno-przypomnij sobie z czego jest znana w tym kraju Mei i jaką ma etykietkę. Nie chodzi mi tu o jej słynny kawałek, chociaż o to też,ale przede wszystkim o jej działalność dziennikarską.
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując