Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-09-27, 18:46   #1840
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

[1=f60400d832b72deb5c42f71 6e834e5f0a0698277_6206f89 5c87a0;88163932]A polecasz jakis peeling do skory głowy?

Ciagle szukam i szukam.

Czytałam, ze niektóre dziewczyny używają peelingu kawowego z Alterry. Ja jednak sie obawiam obciążenia.

Ale zastanawiam sie czy fusy nie dodawać do odzywki.
Tak robie z glinkami.[/QUOTE]Szczerze, to ja się tak do końca nie znam na tych peelingach. Kupiłam kiedyś mojemu chłopu ten, bo miał problem z łupieżem: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,7...review-2909087

Moja recenzja chyba mówi wszystko. Skończyło się na tym, że użył go z 5 razy i łupież rzeczywiście jakby się zmniejszył, ale potem ja musiałam zużyć resztę, a on od paru miesięcy w ogóle nie ma już łupieżu. Ten peeling był całkiem spoko, na pewno lepszy od szamponu Mint Anwen, ale uprzedzam, że on z tych rypaczy raczej. Miałam też kiedyś maskę oczyszczającą Phenome, ale ona chyba już dawno temu została wycofana, a była z tych 3 produktów najlepsza. Ja szczerze mówiąc nie czuję tak do końca potrzeby używania tego typu peelingów, więc nie potrafię stwierdzić czy one działają na porost, regulację itp. ponieważ nie mam większych problemów ze skórą głowy, czasami jakiś drobny łupież się pojawia, ale u mnie to taki problem, jakby go nie było, włosy mam suche i suchą skórę głowy w stronę normalnej.

Wysłane z mojego F5121 przy użyciu Tapatalka
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując