Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - EDkowe - Poznajmy się!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-09-12, 04:51   #437
marja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30
Dot.: EDkowe - Poznajmy się!

nAyu, vzy to Ty , czy ja? Jakbym czytała o sobie- wszystko, tylko mam kilka cm wiecej i kilka kg mniej...wszytkie objawy, no wszystko od a o z. Ja zaczęłam terapię - dla Rodziny, na razie, ale trafiłam na wspaniałego Gościa, prywatnie, Warszawa, ponoc jeden z najwspanialszych i lekarzy i terap w Polsce od zaburzen. Zobaczymy. Na chwilęobecną mam "prikaz"- pół na razie drozdzowy na wieczór ( chodzi o cukry etc ) i przełamanie się.. i ja - nie mogę.....nawet jak smaze omleta- poł łyz masła light, bez maki, słodzik etc...wczoraj na pobieraniu krwi- odjechałam, zemdlałam, podłoga, glukoza o razu etc. a po południu - znów masa siły, kilometry marszu....bo zjadłam tłusty wiejski , a nie chudy i to pół opakowania! i ja tez wiem,ze jest nie tak z moim łbem ,ale uwazam ,ze sylwetka- ok ( i tez jak biegne na przystanek i 24 dzinsy mi dosłowniw spadły- bardziej mnie to rozbawiło ....) i tez snię o knedlach czy leniwych..co nie znaczy,ze się głodzęe- ale myslę ,ze 800 kcal dziennie - to maks. 1000 mnie przeraza. Chryste- nie chce juz tak zyc, a obsesynie boje sie tyc .
marja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując