Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kolekcje kosmetykow do makijażu - WIOSNA 2006
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-09, 12:16   #170
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: Kolekcje kosmetykow do makijażu - WIOSNA 2006

Cytat:
Napisane przez FEMME_BANALE
Donosze, ze jeszcze nie widzialam we wloskich perfumeriach wiosennej kolekcji PUPY, ale pewnie ukaze sie na dniach(...) Najbardziej spodobaly mi sie te nowe kolorki sypkich cieni...
No! Ruszyłam wreszcie d... z domu i przeleciałam się po mazidlarniach.
Obejrzałam nową Pupę (juz jest) - pudry fajniutkie, takie...glamour, cienie sypkie też (wcale nie są aż takie wściekłe, jak na fotkach w serwisach). Na szczęście kolory mi nie pasują, bo karta by poszła w ruch.
ArtDeco też wyglada ślicznie.
Przy okazji widziałam nową kolekcję Gosha - taka śmiszna papuzia.
Na nowe błyszczyki Lancoma mam na szczęście alergię, więc kasa zostanie w portfelu.
Ucieszona, że taka jezedem łoszczędna chciałam sobie kupić nową Terracottę i co?! I jajco! Na Marsie nie ma w ogóle nic z nowej kolekcji Terracotty na ten rok Jest tylko nowa wiosenna-zwykła. Poczułam się jak na prowincji w Botswanie. Jeszcze do teraz jestem wkurzona.
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując