Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kuleczki vollare
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-09-27, 19:23   #1794
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Kuleczki vollare

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Żebyś się nie zdziwiła, bo ta Twoja "czekolada" to taka sama jak moja i ja się nieco rozczarowałam, jak już ją przetestowałam na łapce (na oczach jeszcze nie miałam okazji). Zresztą już chyba gdzieś pisałam, że jest to co prawda ciemny brąz, ale taki lekko w bordo wpadający i opalizujący na zielono. Mi on przypomina bardzo nr 13 z APC brąz opalizujący czerwienią i zielenią i mam zamiar niebawem przeprowadzić testy na powiece, bo naprawde są łudząco podobne A chyba i APC i Vollare kupują pigmenty we Włoszech... Może w tym samym miejscu Trzeba to zbadać
zauważyłam ze on jakoś podejrzanie w bordo opalizuje, nie mogłam się oprzec testowaniu na rece, na powiece nie miałam jeszcze okazji bo nie moge patrzeć na swoją twarz bo niestety mnie wysypało zieleni w tym cieniu jeszcze nie dojrzałam ale jutro będe przypatrywac sie lepiej
zrobiłam dzis przemeblowanie w kosmetykach bo nie mieściłam się w poprzednich pudełkach
kulki nigdzie mi sie nie mieszczą a tych białych nie podaruję jak nie upoluję
mimo że mam takie chłodny beż bardzo zblizone ok 3 opakowania ale wmawiam sobie że każde czymś się różni jak juz kupiłam to doszukuję się w nich jakiejś różnicy
ale idealnie białe tez miec muszę, choć dziś pani na stoisku zdziwiła się ze po co niby biały róz do policzków, jak mnie to one potrzebne jako cienie

muszę chyba zacząc składac na aparat cyfrowy coby moją kolekcje ukazac
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora