Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-07-07, 20:22   #78
Rytm12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 134
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

Cytat:
Napisane przez Amazoniak Pokaż wiadomość
Nic nowego nie powiem tylko tyle, że oszczędzam na tę okoliczność jak pracuję. Oczywiście jak byłam na studiach, miałam 2-3 prace naraz żeby się utrzymać i opłacić studia to nie odkladalam dużo, choć zawsze z każdej pensji starałam się coś odłożyć, chociaz te 50-100 zl. Ten nawyk oszczędzania jest przydatny, zwłaszcza przy tej drożyźnie dzisiejszej
Sorry tak z ciekawości to ile ty na życie co miesiąc wydajesz, bo jednak pół roku bez pracy to dużo. 2,3 miesiące to rozumiem. Może podrzucisz jakieś wskazówki dotyczące oszczędzania

---------- Dopisano o 21:22 ---------- Poprzedni post napisano o 21:19 ----------

Cytat:
Napisane przez koralina3 Pokaż wiadomość
Kafka, tak, nie mam noża na gardle. Mąż nie pozwoli mi zginąć z głodu, z mieszkaniem też nie ma problemu, bo mamy swój dom...Fakt, chciałabym mieć swoje pieniądze.... Idę znów we wtorek. Już się denerwuję. Zobaczę jak będzie. Wstyd mi znów zostać bez pracy.... Wstyd za własną bezradność...

Szafagrająca , czytając Twój wpis pomyślałam, że jesteś taka jak ja, pokrewna dusza... Ja też cierpię na czarnowidztwo, analizuję i winę zazwyczaj znajduję w sobie...

Rytm12, tam nie ma słuchawek, są telefony włącznie ze stacjonarnym przerzucane między biurkami. Odsłuchanie automatyczne sekretarki to w ogóle koszmar. Najpiękniejsze zdanie jakie ostatnio (a może w ogóle) w tej pracy usłyszałam to "nie masz nowych wiadomości"

Drzewo sandałowe - cieszę się, że Ty się cieszysz z nowej pracy . może to praca na dłużej ?
Macie normalne telefony ze słuchawką jak w domu ? Nie macie słuchawek takich zakładanych na uszy jak w call centrum? jak to ? Ile masz telefonów dziennie? Nie mów, że odbierasz telefon od Klientów podnosząc słuchawkę i jeszcze musisz coś na klawiaturze pisać....?
Rytm12 jest offline Zgłoś do moderatora