Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Planowanie ciąży część 16! Niech magia wątku trwa a II sypią się grupowo!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-11-08, 19:21   #3590
AnnLady
Zakorzenienie
 
Avatar AnnLady
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: miasto
Wiadomości: 11 928
Dot.: Planowanie ciąży część 16! Niech magia wątku trwa a II sypią się grupowo!

Cytat:
Napisane przez aidil1982 Pokaż wiadomość
Haha [emoji23] dlatego ja chce najpierw kupić chustę, spróbować z YT się zamotać, jak poczuje że to dla mnie to wtedy do doradcy a jak nie to chustę sprzedam [emoji16] Na początku na króliku bym ćwiczyła, pluszowym oczywiście [emoji16]
Czy jak mam mocny odkurzacz bez regulacji mocy to można używać katarka ? Nie wyssie gila razem z oczami [emoji848]

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 14:28 ---------- Poprzedni post napisano o 14:27 ----------

Aga, wiem że to marne pocieszenie ale przyjdzie kiedyś czas że zatesknisz za tą bliskością i że jesteś małemu tak potrzebna [emoji3059]

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
Tylko żeby kupić chustę trzeba wiedzieć jaką i jak dobrać do wzrostu [emoji23] bo są najróżniejsze. I wcale tanie nie są.
Ta laska opowiadała, że najlepiej kupić używaną bo wtedy łatwiej się mota. Na pewno bym nie kupiła chusty o tak sama.

Ja katarka jeszcze nie używałam, ale kuzynka mówiła że jest bezpieczny (no to logiczne bo inaczej by był zabroniony) i jest tak zbudowany ze tego ciśnienia nie czuć. Ale wiem że jak będę musiała go użyć to będę przerażona i każe to zrobić TŻ [emoji23]

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
AnnLady jest offline Zgłoś do moderatora