Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-15, 15:57   #12
*Catherrine*
Zakorzenienie
 
Avatar *Catherrine*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 7 544
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

Cytat:
Napisane przez nelyen Pokaż wiadomość
oj, bo my złe szatany jesteśmy, sprzeciwiamy się prawu grawitacji, bo nie chcemy za parę lat ciągnąć biustu po ziemi też nie rozumiem dziewczyn, które objeżdżają te uświadomione - to chyba jakaś zazdrość połączona z uporem. tak jak moja przyjaciółka - założyła 60F, wszystko cacy, ładnie leży i tekst: ale to nie może być dobre, to jest przecież EEEEF!!! co z tego, że biust prezentuje się sto razy lepiej niż w 85B
moja mama się przekonała, jak zobaczyła Effuniak w akcji w JDWN, teraz nosi 80H comeximowe, wygląda szczuplej i nie ma już szram na ramionach od ramiączek. ale ile kobiet powiedziało by, że HAAA?! nigdy=nie jesem mutantem. może o to chodzi?
sama uświadomiłam się ekspresowo, bo widziałam, że z moją bielizną jest coś nie halo, tak samo przekonałam biuściastą kuzynkę i dwie szczupłe, małobiuściaste kolezanki

ktoś wie coś o tej la senzie? jak tam miski wypadają rozmiarowo?
Wszystko ładnie pięknie tylko te staniki są masakrycznie drogie! i nie wystarczy jeden.. a jakbym kupiła kilka to wydam majątek... I do tego to kupowanie przez internet, bo tam jest najwięcej... ale przymierzyc się nie da..
Na szczęście mam w miarę dobre staniki, nie kupuję nigdy wypychanych gąbką push-upów ani tych z szerokimi obwodami, ale nie mogę dostac nic poniżej 70-tki i nad tym najgorzej ubolewam, bo ciut lepsza byłaby dla mnie 65-tka.
__________________
*Catherrine* jest offline Zgłoś do moderatora