Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kopczesiowo
Wątek: Kopczesiowo
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-08-22, 12:42   #43
kopczewiana89
Raczkowanie
 
Avatar kopczewiana89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wielka Brytania
Wiadomości: 85
GG do kopczewiana89 Send a message via Skype™ to kopczewiana89
Talking Dot.: Kopczesiowo

Cytat:
Napisane przez EveMW Pokaż wiadomość
kurs za 400f hmyy

z tego co wiem u mnie w miescie w moim collegu kurs stylizacji paznokci 10 tygodni szkolenia kosztuje ponizej 200f dodatkowo manicure i pedicure kazdy po 5tyg i za 95f

mozna tez skorzystac z indywidualnych kursow i odrazu zdobywanie NVQ w roznych poziomach i tu ceny siegaja nawet 1500f

wiec dla chcacego ..
Ja znalazlam taki u siebie w szkole, tzn.dojazd 1.5h w jedną stronę, jak chce się uczyć to trzeba jeździć.

*EveMW* - W jakim mieście mieszkasz ?? Ten kurs który wybrałam jest już z manicure'm i pedicure'm w zestawie, więc nie będę musiała dopłacać i będę miała Nvq 1 i certyfikat, puźniej jak będę chciała się doszkolić to Nvq 2 i Nvq 3 kosztują po Ł150. Myślisz że za drogo ??

_________________________ _________________________ _____

Co do zdjęcia żelusi to moje paznokcie po odżywieniu i pomalowaniu wyglądają tak jak na niżej załączonym zdjęciu... Jeden jedyny kciuk w miarę mi sie podoba, co po za tym...
wstrętne ogryzki
No ale nic na to nie poradzę , lecę poprcować nad wzornictwem, te wszystkie wasze śliczne wzorki, może i ja kiedyś będę takie robić

_________________________ _________________________ ______

No i już znam przyczynę "nie foremnego" wychodzenia moich żelków !!

MOJE TIPSY SĄ TAK STRASZNIE ZŁE ŻE AŻ SZKODA GADAĆ !! PŁASKIE ZERO TUNELU CZY WYCIĘCIA LINI ZETKNIĘCIA SIĘ TIPSA Z PAZNOKCIEM, TOTALNE DNO !!
MUSZĘ KUPIĆ NOWE TIPSIKI Z GŁĘBOKIM TUNELEM I NORMALNIE WYCIĘTĄ LINIĄ !! WTEDY BĘDZIE LEPIEJ

Ale jak naraie obiecałam nie będę eksperymentować na sobie bo poniszczę pazury... Dziękuję dziewczynki za "skrzyczenie" mnie... Jeszcze troche a dostała bym po pysku
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 130234.jpg (25,3 KB, 50 załadowań)

Edytowane przez kopczewiana89
Czas edycji: 2008-08-22 o 14:16
kopczewiana89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując