Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy wrześniowe 2021 cz. 2
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-09-13, 15:20   #1156
Avokado2021
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-05
Wiadomości: 126
Dot.: Mamy wrześniowe 2021 cz. 2

Współczuję Michiru, że nic się nie ruszylo;(

U mnie też bez zmian. Nadal chora choć biorę już 4 dni ten antybiotyk. Córką też w domu bo ma katar. Generalnie w przedszkolu pogrom, na 25 dzieci, dziś było 10, w tym polować z gluten po pas ( tak pisała Pani z przedszkola). My w tym roku pierwszy raz w przedszkolu. Co roku tak to się zaczyna? Nasza niby nie jest chora, wesoła, ma apetyt, zero gorączki itp. Ale nie chce by inne dzieci ta kipka zarazila więc siedzi w domu. Ona znosi to extra A ja drugi tydzień zdycham. Do tego tz, nadal ma noge niestrawna. Niby zdjęła gips Ale w tym bucie też o kulach musi chodzić. Ma jakby krótsza te noge. Podobno jakoś to można rozmasowac, przećwiczyć ale póki co średnio to wygląda, a poród najpóźniej 22 (cc).

---------- Dopisano o 15:20 ---------- Poprzedni post napisano o 15:16 ----------

I jeszcze z pracy dzwonią z pytaniem czy jestem na porodowke, a jak słyszą że nie to prośba o napisanie, zaopiniowanie czegoś, poradę itp. Trochę już jestem tym zmęczona, tym bardziej, że chora i szpital w domu;(

A Wam też tak wszystko leci z rak? Ja się zrobiłam mega niezdara;(właśnie wylalam ( na dywan) zawartość nocnika ( kupa i siku). Jak żyć. Co chwilę coś mi wypada z rąk🙃
Avokado2021 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując