Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Już nie długo, już za chwilę. Stary roczek nam przeminie. Wrześniówki 2014 cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-12-06, 13:43   #53
201610121609
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 732
Dot.: Już nie długo, już za chwilę. Sta☠ry roczek nam przeminie. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez Niestabilna Pokaż wiadomość
Jest mi zawsze przykro jak czytam jakie macie problemy z tż. Moj anioł nie jest tez ma swoje wady. Maruda z niego czasamo straszna. Ale ja podchodzę do niego zawsze z żartem i zmienia nastawienie chyba mu wtedy wtyczka łapie. Ale pomaga mi, teraz jest chory i czeka go operacja ale dla Jusia wszystko zrobi. Czasamu mam wrazenie ze to ja mu nie daje za dużo przy malym robić. I od kiedy maly się urodził marzy mi się wanna ale jakos nie chce go zostawić na taj długo samego ; p

Współczuje operacji... no każdy ma jakies tam swoje wady ale u nas to juz jest męczące i mnie to zaczyna dusić ja sie kładę w wannie ale 15 minut maks

Cytat:
Napisane przez etusiaaa Pokaż wiadomość
witamy sie i my na nowym watku.
A tutaj prezencik dla cioc wizazowych...

Słodka Mikołajka

Cytat:
Napisane przez Latte88 Pokaż wiadomość
Sama prawda najszczersza. Mój też tak często gada








Ja chętnie zobaczę miałam kiedyś to wszystko a przy przeprowadzce poszło w pi...lalaa









Moze chce zostać wystrzelony w kosmos z mamą?
Myślę, że taki obóz dla naszych tż naprawdę by się przydał.gdzie nauczyliby się jak żyć. Bo chyba nie potrafią, barany jedne.







Dzień dobry Kochane
My do 11.30 pogarowalysmy. Dziś na obiad Pomidorowa z ryżem i zapiekanka makaronowa. A później piekę ciasto z gruszkami. małą dziś ubrałam w body 68. I jest ok.
Y nas mikołaja nie było. Podobno jeszcze. A ja dla męża nic nie mam

Padlam z tego wystrzelenia w kosmos najlepiej, ze mój twierdzi, ze to ja powinnam sie nauczyć życia
U nas dzisiaj stworzyłam gulaszowa

Cytat:
Napisane przez małaPaulina Pokaż wiadomość
Witam się na nowym wątku my juz po dluuuuuuuuuugim spacerze





wiem o czym mowisz my dzis zostawiamy malego teściom na godzinke gora dwie bo musimy jechac cos kupic moim rodzicom i szczerze nie wiem jak to zniose





taaaaaaaaaak śliny jest mnostwo i wszedzie

i przy katarze tez kaszelek byl





haha





a ja znowu po komunii ścielam wlosy i dopiero teraz mam troche dluzsze wiec mam teraz faze na zapuszczanie za namową Tzta

co do Tzta ech... co ja ci moge napisac?moj sobie swietnie radzi z małym ale... ja i tak jak wychodze to na chwile wiec nie zdązy sie chlop zmęczyć

co do prezentow to mi Tz daje kase i mowi kup sobie co chcesz,albo chodź pojedziemy to ci kupie ale mi zawsze za drogo





ale Mikołajka



Uwaga dostalam z pracy kasę na święta a Tz wczoraj mi pojechal SAM i kupil buty na zime bo ja mialam tylko koturny a nie bardzo mi łazić z wózkiem czy z Szymkiem w koturnach na 2pietro

takze mam super ciepłe butki od Tzta a ja Tztowi zamowilam woka z racji wlasnie tej dodatkowej kasy

a ze są Mikołajki to zapomnialam



Plecy mnie tak bolą że nie wiem co mam zrobic

Gdyby mój mi kupił buty to bym nie dała w nich rady bo by były pewnie na wysokiej, cienkiej szpilce
A z plecami mam to samo pod prawa łopatka od nosidełka...

Cytat:
Napisane przez Metamfetaminax Pokaż wiadomość

Nie,bo będzie kolejne wrześniowe,następne ma być chociaż na maj/czerwiec/lipiec Odkąd znowu się kochamy to bez zabezpieczenia ani rusz O ile mój Tż czasem chciałby bez to ja zawsze krzyczę,że nie dotknie mnie póki nie kupi Dziurexów

No o ile dobrze przeszłam ciąże i nie mam traumy po porodzie to tez sie panicznie boje
201610121609 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując