Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Łojotokowe zapalenie skóry
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-02-20, 13:40   #1366
Angellinnna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 8
Dot.: Łojotokowe zapalenie skóry

Cytat:
Napisane przez Kolikol Pokaż wiadomość
Byłem jakiś czas temu w Tesco i kupiłem właściwie przez przypadek krem Duetus (taki zielonkawy). Kosztował 19 zł. Nie liczyłem na nic bo męczę się już ponad 10 lat z ŁZS, po prostu kończył mi się inny krem i potrzebowałem jakiegoś nowego lekkiego. Na początku średnio mi się widział (pierwsze kilka dni) ale stosowałem. Do 3 tygodni jeszcze myślałem, że może ŁZS się wyciszyło i wróci ale już mijają jakieś 4 miesiące i zero nawrotów. Myślę, że to dzięki olejowi konopnemu w tym kremie. Kupcie jakikolwiek, który będzie posiadał ten olej, myślę że działanie będzie podobne. Dieta z odstawianiem produktów jest średnia, po czasie można oszaleć kiedy nie można pić piwa, jeść nic mlecznego itd Ja już to przeszedłem i nie pomogło i tak. Zresztą podobno nie ma czegoś takiego jak nietolerancja laktozy czy glutenu. Kwestia jest w jakości produktu bo mleko UHT ze sklepu już nawet ciężko nazwać mlekiem. Dr Czerniak kiedyś dokładnie tłumaczył czego pozbawione jest mleko UHT i jaki ma to wpływ na tolerancję przez nasz organizm.
Kup szampon Free and Clear z Pharmeceutical Specialties Z eBay.com. Na alergię pomoże.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:40 ---------- Poprzedni post napisano o 14:35 ----------

Cytat:
Napisane przez julisari Pokaż wiadomość
Ja łzs od zawsze , nie mam już sił. Kolejny dermatolog przepisał epiduo, pimafucort, protopic. Mam mieć laserowo usuwane przerosłych gruczołów łojowych , ktoś miał? nie wiem czy się na to zgodzić. Ja mam jeszcze trądzik różowaty w gratisie;-(
Kup Free and Clear z Pharmeceutical Specialties z eBay.com. Masz alergię na szmpony- laser na to nie pomoże. Mogę Ci oddać swój peeling - mi już nie potrzebny. Miałam tak samo, teraz już nie mam LZS.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Angellinnna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując