Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy styczniowe 2021 [emoji16]
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-07-14, 12:42   #2054
jowitazz
Rozeznanie
 
Avatar jowitazz
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 754
Dot.: Mamy styczniowe 2021 [emoji16]

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
No właśnie ja mam zamiar dopłacić za "prywatną" położna. U nas to koszt około 400 zł.
Siostra mi mówiła, że jest przy tobie non stop, jak coś się dzieje to od razu reaguje.

No niby jakieś położne są stacjonarnie, ale mówi, że te polozne co są tam na co dzień to niespecjalnie się tobą interesują bo mają kilka rodzących pod sobą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dokładnie tak jest. Lepiej dopłacić niż żałować później.
Cytat:
Napisane przez dornitka Pokaż wiadomość
Gratuluję odwagi nie zdecydowalabym się sama na rodzenie w domu, bo boidupka ze mnie Oglądałam natomiast na jutubie filmiki z porodów domowych i zawsze podziwiam spokój rodzących. Zazwyczaj to jest takie rodzinne wydarzenie, dzieci biegają dookoła, tata masuje plecy, a później wszyscy cieszą się na widok malucha. Nie ma wokoło 150 obcych ludzi zagladajacych w krocze (no może poza oglądającymi pozniej film ). W kazdym razie poród wydaje się wtedy taką mega naturalną sprawą, a nie procedura medyczną do przeprowadzenia tak jak w szpitalu.

Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka
Dla mnie kiedyś poród w domu był nie do pomyślenia
Jednak sama się przekonałam, że poród w domu jest spokojniejszy, wg własnego rytmu, oksytocyna się lepiej wydziela i wydaje mi się, że w domu mniej mnie bolało.
Cytat:
Napisane przez corka_rosy Pokaż wiadomość
Gratulacje Podziwiam Cię za decyzje o porodzie domowym po poprzednich komplikacjach. U nas kilka lat temu to było 1000, ciekawe jakie ceny teraz. Myślę, że jak zimą znów będą ograniczać porody rodzinne, to taka położna na wyłączność to skarb.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pewnie ceny poszły w górę, jak wszystko niestety. Porody w domu mocno podrożały, ale na własnym zdrowiu i dziecka nie będę oszczędzać. Oczywiście, że skarb. Warto pomyśleć o swojej położnej
Wbrew pozorom w domu miałam lepszą opiekę niż w szpitalu - tam się nikt mną nie interesował. A w domu położna czuwała nad wszystkim, miała ze sobą pełno sprzętu. Czułam się bezpiecznie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
jowitazz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując