Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy styczniowe 2021 [emoji16]
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-07-14, 16:46   #2060
Agg_s
Wtajemniczenie
 
Avatar Agg_s
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 2 380
Dot.: Mamy styczniowe 2021 [emoji16]

Cytat:
Napisane przez crescent Pokaż wiadomość
Hm no dla mnie typowe jak magnez czyli dość spore. Mi wyszedł według prenatalnych 31.12, ale ja zamierzam mieć spokojna końcówkę roku
Z synem na tym badaniu mi napisali 27.07., a urodziłam 7.08. więc na tej podstawie staram się być dobrej myśli [emoji16][emoji16][emoji16]Gratulacje [emoji5]

Mi dziś synek mój kochany rąk daje w kość, że mam ochotę go zjeść...🤷[emoji35]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja tez miałam termin 27.07 [emoji16] urodziłam 25.07

Cytat:
Napisane przez klamerka1987 Pokaż wiadomość
Hej!

Ja dzisiaj też miałam badanie prenatalne- od razu po przyłożeniu głowicy ukazał się siusiak Czekamy więc na zdrowego chłopca termin porodu zgodny z OM- 17.01.



Ja swój poród bardzo dobrze wspominam mimo koszmarnych bólów krzyżowych. Trwał 15 h- ale to czas który zupełnie inaczej mija. Pierwsze 12 h spędziłam w domu- nawet wysłałam męża na szkolenie z psem na 2h miałam wtedy skurcze co 1-2 minuty więc momentami bałam się, że zaraz urodzę. Do szpitala udaliśmy się dopiero jak zaczęły się bóle z krzyża bo myślałam, że skoczę z okna Urodziłam w sali porodów naturalnych, w wodzie Miałam wykupioną polecaną położną, która okazała się aniołem Dzięki niej wszystko było tak jak chciałam. Teraz też na pewno będę chciała z nią urodzić.

Gratulacje, witaj po niebieskiej stronie mocy [emoji16]❤️


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Mój Eden jest tam gdzie Twój rytm bicia serca,
Jeden uśmiech ponad wszystko do życia zachęca.

Agg_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując